Mimarlık ve tasarım örnekleri.

Genel bilgiler | Beğenilen tasarımlardan siz de esinlenin !

Genel bilgiler


- Mimarobot'un tasarım duvarı bölümünde, başarılı tasarımlar sergilenmektedir. Sistem Mimarobot üyesi olan veya olmayan herkesin kullanımına açıktır.

- Sizi etkileyen bütün  tasarımlardan esinlenebilir veya sırf güzel vakit geçirmek için galerileri dilediğiniz gibi gezebilir, #Etiketler sekmesinden sözcüklere göre arama yapabilirsiniz. 

- Beğenilen tasarım örneklerini incelerken hoşunuza giden bütün fotoğrafları beğenebilir veya çevrenizdeki insanlarla paylaşmak için kendi sosyal hesaplarınızı kullanabilirsiniz.

- İsterseniz, arşivinizden beğendiğiniz tasarımların fotoğraflarını sisteme yükleyebilir, yönetici onayını takiben bu resimlerin galerimizde yer almasını da sağlayabilirsiniz.

- Mimarlar kendi tasarımlarını yükleyebilir, diğer site ziyaretçilerinin dikkatine sunup çalışmalarının ne kadar ilgi gördüğünü, paylaşıldığını veya beğeni aldığını gözlemleyebilir. 

- Mimarobot mimarlık hizmetlerinin kapsadığı tüm alanlarında yer alanların istek, ihtiyaç ve sorunlarının tek bir platform üzerinden karşılanması amaçlanarak kurulmuş, etkileşimli ve etkileşimsiz içeriğe sahip bir web sitesidir. Bu nedenle, hem meslek mensuplarının hem de mimarlık hizmetine ihtiyaç duyanların kolayca kullanabileceği hedef odaklı modüler bir sistem olarak tasarlanmıştır. 

- Sitemiz tasarlanırken, mimarlık mesleğinin ve hizmetlerinin gelişmesi, sektördeki aktörlerin aradıkları hizmet ve ürünlere kolayca erişebilmesi ve bilgilerini paylaşabilmesi hedeflenmiştir. 

- Mimarobot, kendi ticari veya şahsi ihtiyacına yönelik doğru mimarı arayan, mimarlık ofisini veya sunduğu hizmetleri siteye eklemek isteyen, 18 yaşından büyük ve temyiz kudretine sahip herkese açıktır. Sitede katılımcı üye olarak yer almak isteyenlerin kendi internet sitelerinin bulunması gerekmektedir. 

- Tüm ziyaretçi ve üyelerimizden, diğer üyelerin kişilik haklarına, meslek etiğine ve kanunlara titizlikle saygı göstermelerini beklemekteyiz. Bu temelde, gerek ziyaretçi gerekse üye olarak siteyi kullanımınız sırasında, Genel Kural ve Şartlar bölümünde düzenlenen prensiplere, Üyelik Sözleşmeleri hükümlerine ve kanunlara uygun hareket etmeniz beklenmektedir. 

- Sitemizin modüler sistemi ve her bir modülün kendi iç dinamikleri nedeniyle, üyelerimizin aktif olarak katılımda bulunacağı her bir bölüme ilişkin özel kullanım kuralları da ayrıca belirlenmiştir. 

- Sistemimizi kullanmaya başladığınız andan itibaren, site içerisinde herhangi bir zamanda ilan edilerek yürürlüğe girmiş olan kural ve şartları okumuş, anlamış ve kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaksınız. Bu kural ve şartların sizin için uygun olmadığını düşünüyorsanız veya bunlara tabi olmak istemiyorsanız site içerisindeki işlemlerinize derhal son verebilirsiniz. 

- Mimarobot, gerek Üyelik Sözleşmelerini gerekse Site Kullanımına İlişkin Genel Kural ve Şartları ve Gizlilik Politikalarını herhangi bir zamanda ve herhangi bir ön bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu kapsamda yapılacak olan değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren yürürlüğe girmiş olacaktır. Lütfen siteyi kullanmaya başlamadan önce ve kullandığınız sürelerde, site kullanımına ilişkin bilgilerin yer aldığı bölümleri düzenli olarak kontrol ediniz.

- Mimarobot'un diğer bölümlerini de ana sayfadan gezmenizi tavsiye ederiz. Keyifli bir gün ve bol paylaşım dileriz :)


Son güncelleme: 30/12/2015


"Başarılı Tasarım Fikirlerini İnceleyin."

 
  Haberdar Olun