Tanıtım Kuralları

Tanıtım bölümünü kullanacak olan üyelerimiz aşağıda belirtilen genel kullanım kurallarına uymakla yükümlüdür.

– Mimarobot’un tanıtım hizmetleri bölümünü kullanmadan önce lütfen üst menüden ‘ANA SAYFA’ butonuna tıklayarak sitenin ana sayfasında yer alan Genel Bilgi ve Kurallardaki açıklamaları okuyunuz. Gizlilik Politikamıza ulaşmak için de, Gizlilik bölümüne bakabilirsiniz. Tanıtım hizmetleri bölümünü kullanıyor olmanız, bu açıklamalarda yer alan hususları okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

– Mimarlık Robotu yapı sektörü firmalarına, çalışanlarına, ihtiyaç sahiplerine hizmet ve hitap etmektedir. Tanıtım hizmetleri bölümünü kullanarak firma, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapacak olan kişi ve firmaların iş alanı mutlaka yapı sektörü ile bağlantılı olmalı veya yapı sektörüne hizmet eden bir alanda faaliyet gösteriyor olmalıdır. Yapı sektörü ile bağlantısı bulunmayan kişi ve firmaların tanıtım içerikleri yönetici onayından geçemez ve hiç bir şartla sitede yayınlanamaz.

– Mimarlık Robotu yapı sektörü ile bağlantılı veya bağlantısız, çeşitli blogların, forumların, web sitelerinin ve diğer yayın organlarının tanıtımını yapmaz. Mimarobot konseptine uygun bulmadığı reklam ve içerik tanıtımlarını reddetme veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.

– Siteye üyelik ücretsizdir. Reklam ve sponsorluk alanlarımızda yer almak, içerik tanıtımları yapmak veya firmalarını galerilerimizin veritabanına eklemek isteyen katılımcı kullanıcılar, kendilerine en uygun olan listeleme seçeneğini seçmek suretiyle işlemlerine devam edebilirler.

– Sistemde üye olsun ya da olmasın, tüm kullanıcılar sistemi kanunlara, dürüstlük kurallarına ve genel ahlak ilkelerine uygun olarak kullanmak zorundadır. Hem kullanıcıların doğru bilgilere ulaşmasını sağlamak hem de üyelerin iftira ve karalamalara maruz kalmasını önlemek için güncel, doğru ve tam bilgiler vermeniz ve başkalarının haklarına ve itibarına saygı göstermeniz gerekmektedir.

– Firma, hizmet ve ürünlerinizin tanıtımını yaparken güncel ve doğru bilgiler sunmanız, hem kullanıcıların hem de sistemde kayıtlı diğer firmaların doğru bilgiye ulaşmaları ve yapı sektörünün itibarı ve gelişmesi için son derece önemlidir.

– Gerçeği yansıtmayan, yalan ve yanıltıcı bilgiler içeren, haksız rekabete yol açabilecek bilgi ve içerikler sistem tarafından işleme alınmaz, işleme alınmış olanlar silinir ve bu tür içerikleri ekleyen Üyelerin üyelikleri Mimarobot tarafından iptal edilir, kullanıcıların sisteme giriş yapması engellenebilir.

– Firma bilgileri/Tanıtım içerikleri kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde olamaz.

– Katılımcı üyeler tarafından sisteme yüklenen bilgilerin güncelliği ve doğruluğu zaman zaman Mimarobot tarafından kontrol edilecektir. Ancak Mimarobot üyeler tarafından sisteme yüklenen bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı hakkında güvence vermemektedir.

– Sisteme içerik yükleyen her Üye, yüklediği yazılı, işitsel ve görsel içeriğin hukuki ve cezai sorumluluğunu kendisi taşır, Mimarobot’un bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

– Mimarobot, sitede listelenen hizmetlerin sağlayıcısı olmadığı gibi, herhangi bir şahıs, kurum ve hizmeti önermek veya teşvik etmek gibi bir amaç da taşımamaktadır. Bu nedenle, Mimarobot site üzerinden kurulan ilişkilerin ve hizmetlerin tarafı değildir ve bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

– Mimarobot’un veritabanında yer alan, site üzerinden tanıtım yapan veya reklam ve sponsorluk alanlarımızda yer alan firma ve şahıslar ile çalışmaya karar vermek veya vermemek tamamen Kullanıcıların takdirinde olup verilecek kararların sonuçları ve sorumluluğu da Kullanıcılara aittir. Mimarobot kullanıcılar ile katılımcı üyeler arasında kurulan ticari veya hukuki ilişkinin tarafı değildir.

– Siteye yüklenecek görsellerin ebat ve çözünürlük bilgileri her tanıtım alanı için ayrı ayrı belirtilmiştir. Yüklenecek görsellerin tanımlanmış özelliklere uygun olacak şekilde düzenlenmesi gerekir. Bu kurala uyulmadığı taktirde, grafik ekibimiz seçilen görselleri silmek, değiştirmek veya düzenlemek suretiyle müdahale edebilir.

– Tanıtım içerikleri, Firma adı, tanıtım sloganları, firma bilgileri ve diğer yazılar (adres, yorum, vs.) sadece büyük veya küçük harflerle yazılmamalıdır.

– Din, dil, ırk ayrımına yönelik olan, genel ahlak kurallarına uygun olmayan, cinsel ve pornografik içerikler ve/veya nefret söylemi içeren yazı ve görseller yüklenirse, yayın onayı verilmez ve kullanıcının üyeliği derhal sona erdirilir.

– Tanıtım kurallarına uyulmaması sebebiyle tarife bitiminden evvel yayından kaldırılan içeriklere dair hiç bir şartla geri ödeme / para iadesi yapılmaz.

– Mimarobot’un haber bölümünde yayına giren bazı içerik tanıtımlarına kullanıcılar tarafından yorum yapılabilmektedir. Bu yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olduğu sürece sitemizde yayınlanacaktır. Tanıtım yapan firmaların yapılan olumlu/olumsuz yorumlara cevap verme hakları ise her zaman saklı olacaktır.

– Tanıtımlar esnasında siteye yüklenen görsel malzemelerin seçim kararı reklam veren veya tanıtım yapan firma/şahıslara aittir. Görsel malzemelerin seçimi veya tanıtım amaçlı kullanımları ile ilgili Mimarobot’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

– Tanıtım hizmetleri bölümü iş veya çalışan bulmaya aracılık etmemektedir.

Son güncelleme: 30/06/2018

Tanıtım içeriklerinizin yayın onayından geçebilmesi için gerekli şartlar ve genel tavsiyeler aşağıda tanımlanmıştır.

– Tanıtım hizmetleri bölümünü kullanacak olan firmaların bir web sitesi olmalıdır. Firmanızın web sitesinin yayında ve erişilebilir olduğundan emin olunuz. Web sitesine erişimimiz olmayan iş yerlerinin bilgi kontrolünü yapamadığımız için reklam, sponsorluk veya içerik tanıtımı taleplerini yayınlamıyoruz.

– Firma adı ve iletişim bilgilerinizin eksik yazılmadığından, bilgilerin gerçek ve erişilebilir olduğundan emin olunuz.

– Reklam, tanıtım ve sponsorluk alanlarında kullanacağınız görsellerin ilgili alan için belirtilen özelliklerde olmasına özen gösteriniz. (Ebat ve Piksel [PX])

– Tanıtımlarınızda kullanacağınız görselleri seçerken tanıtım içeriğinizle uyumlu ve bağlantılı malzemeler kullanmaya özen göstermelisiniz. Aksi taktirde editörlerimiz duruma müdahale ederek görsellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

– Tanıtımlarınızda kullanacağınız görsellerin üzerinde telefon numarası, adres gibi bilgiler bulunmamalıdır.

– Reklam ve sponsorluk alanlarında kullanacağınız görsellerin üzerinde firma logosu veya reklam sloganı yer alabilir.

– Yüklenen görsellerin sitede belirtilen özelliklere sahip olmadığı taktirde grafik ekibimiz seçilen görselleri silmek, değiştirmek veya düzenlemek suretiyle yayına müdahale edebilir.

– Başlık kısmı yapılacak tanıtımı açıklar nitelikte olmalıdır. Marka’yi öne çıkartmalı ancak övgü ve tezahürat içeren nitelikte olmamalıdır.

– Tanıtımın içerik bölümünde yer alan yazılar anlam ve cümle niteliği taşımak zorundadır. Kelime gruplarından oluşan anlamsız içerikler yönetici onayından geçemez ve yayınlanmaz.

– Tanıtım yapan firmaların adres ve iletişim bilgileri eksiksiz ve hatasız olmalıdır.

– Tanıtım yapan firmaların telefon numaraları sabit hatlı olmalıdır. Cep telefonu gibi şahsi bilgilerin site üzerinden paylaşılmaması gerekmektedir.

– Kullanılan bütün yazılı, işitsel ve görsel tanıtım içerikleri mutlaka gerçeği yansıtmalı ve aldatıcı olmamalıdır.

– Yazı fontlarında büyük harf, rengarenk kelimeler ve büyüyen küçülen puntolarda içerikler yazarak dikkat çekmeye çalışmak yöneticinin onay vermemesine sebebiyet verebilir. Tanıtım içeriklerinin belirli bir formatta olması, bütünlüğe uyması ve amacından sapmamasına dikkat etmek gerekmektedir.

– Mimarlık Robotu tanıtım siparişlerinin ödemesi için iki yöntem sunar. Kullanıcılar ödemelerini kredi kartı ile veya Eft/Havale (Banka transferi) ile gerçekleştirebilirler. Ödemesi tamamlanmayan tanıtım siparişleri işleme alınmaz ve bu tanıtımların içerikleri veritabanımızdan geri dönüşü olmayacak biçimde silinir.

– Ödeme ve içerik onayı alarak yayına giren tanıtımlar için herhangi bir ödeme iadesi yapılamamaktadır.

– İçerik tanıtımları için kullanıcı başına yayın sıklığı kuralı uygulanmaktadır. Her içerik türü için asgari yayın aralığı süresi açıklama sayfasında detaylıca belirtilmiştir.

– İçerik tanıtımı yapan kullanıcılarımızın söyleşi içerikleri ve e-bülten tanıtımları ayda bir, haber içerikleri ve sosyal paylaşım tanıtımları ise haftada bir adeti geçmeyecek şekilde sıraya konulur ve onay sırasına göre işleme alınır.

– Tanıtımların içerik bölümünde yer alan yazılar dikkat ve özenle yazılmalıdır. Yazılı tanıtım içeriklerinin 25% oranının üzerinde imla veya yazım hatası içermesi durumunda tanıtım yönetici onayından geçemez ve yayınlanmaz.

– Yazılı tanıtım içeriklerinin 25% oranının altında imla veya yazım hatası içermesi durumunda tanıtım yayına alınacaktır. Editörlerimiz imla veya yazım hatalarını düzenlemek amacı ile içeriklere müdahale etmek, düzenlemek ve değiştirmek hakkına sahiptir.

– Tanıtımlarınızın yayın süresi boyunca firma, ürün ve hizmetlerinizi gerçekçi şekilde tanımlayacak görsel ve içerikler paylaşmanız gerekmektedir. Aksi halde editörlerimiz duruma müdahale ederek tanıtımlarınızı düzenleme veya yayından kaldırma yetkisini kullanabilir.

– Mimarlık Robotu site içeriğine, tanıtım kurallarına uygun olmayan veya kullanıcıları rahatsız eden reklam ve içerik tanıtımlarını reddetme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

– Tanıtım işlemi aşamasında veya tanıtımların yayın süresi boyunca katılımcının site kurallarını ihlal etmesi durumunda, Mimarobot katılımcının yayın süresine son verme hakkına sahiptir. Bu işlemler ile ilgili olarak Mimarobot’un bildirimde bulunma veya gerekçe gösterme zorunluluğu yoktur.

– Site kurallarının veya tanıtım kurallarının ihlal edilmesi sebebiyle sona erdirilen tanıtım tarifelerinin bedeli katılımcıya iade edilmez.

– Yönetici onayından geçemeyen tanıtım içerikleri yayınlanamaz.

– Onay alamayan tanıtımlar için Mimarlık Robotu yöneticileri söz konusu içeriğin kullanıcı tarafından düzenlenmesini talep edebilir veya bir düzenleme talep etmeden sipariş bedelinin iadesini yaparak tanıtımı iptal edebilir.

– Onaylanmayan ve düzenleme talep edilen ‘tekli tanıtım içerikleri’ 15 gün içerisinde ve/veya 3 adet düzenleme hakkını kullanarak tekrardan yönetici onayına sunulmalıdır. Süre ve düzenleme hakkı aşımı olduğu taktirde sipariş bedelinin iadesi yapılır ve tanıtım iptal edilir. Bu işlemler ile ilgili olarak Mimarobot’un bildirimde bulunma veya gerekçe gösterme zorunluluğu yoktur.

– Onaylanmayan ve düzenleme talep edilen ‘tarifeli tanıtım içerikleri’ 30 gün içerisinde ve/veya 5 adet düzenleme hakkını kullanarak tekrardan yönetici onayına sunulmalıdır. Süre ve düzenleme hakkı aşımı olduğu taktirde düzenlenmesi beklenen tanıtım iptal edilir ve tarifede tanımlanan toplam yayın hakkından düşülür. Tarifeli tanıtımlarda onay alamayan içerikler için herhangi bir ödeme iadesi yapılamamaktadır.

– Galerilere katılım, içerik tanıtımları, reklam yayınları ve sponsorluk alanlarının ücretlendirme tarifeleri ve yayın süreleri açıklama sayfasında detaylıca belirtilmiştir.

– İçerik tanıtımları, reklam yayınları ve sponsorluk alanlarında kullanılacak olan yazılı ve görsel içerik malzemelerinin ebat, çözünürlük, bölüm kodu ve içerik uzunluğu bilgileri açıklama sayfasında detaylıca belirtilmiştir.

– Tanıtım hizmetlerimizi kullanan katılımcı firmaların yetkilileri, sadece kendi firmalarının / markalarının sunduğu hizmetlerin veya ürünlerin tanıtımını yapabilir ve sadece kendi firmalarının tanıtımını içeren etkinlik ve haberlerin yayınlanmasını talep edebilirler.

– Katılımcı firmaların yetkilileri, bağlı oldukları firmanın dışındaki diğer şirketlerin, kurumların veya oluşumların tanıtımını yapamaz. Diğer firma ve oluşumların reklamını yayınlayan, tanıtımını yapan veya hizmetlerini öven içerikler, hiç bir şekilde yönetici onayından geçemez ve yayına alınamaz.

Son güncelleme: 28/04/2020

Tanıtım bölümünde hesap açarak üye olan kullanıcılarımız aşağıda belirtilen üyelik şartlarına uymakla yükümlüdür.

Mimarobot sistemine Üye veya Kullanıcı olarak katılan gerçek kişilerin 18 yaşını doldurmuş ve hukuki işlem yapabilme ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir.

Sitemiz farklı dinamiklerle işleyen çok sayıda bölüm ve galeriye sahiptir. Bu nedenle, Sitemizin Ana Sayfasında yayınlanan Açıklamalar, Genel Kullanım Kuralları ve Gizlilik Politikası ile her bir bölümde yer alan Kurallar bütünlük teşkil etmekte ve bu Üyelik Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır (işbu Sözleşmede topluca ‘Temel Hükümler’ olarak anılacaktır).

İşbu Üyelik Sözleşmesini kabul etmeniz ile birlikte, Site içerisinde yer alan tüm Temel Hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaksınız. Sitede belirtilen koşulları sağlamıyorsanız veya sitede yayınlanan Temel Hükümlerle bağlı olmayı kabul etmiyorsanız, lütfen işleme devam etmeyiniz.

1- Bu Üyelik Sözleşmesinin (‘Sözleşme’) tarafları Mimarobot ile Siteye üye olan gerçek ve tüzel kişilerdir.

2- Üyeler, Mimarobot sitesinde üye olarak kabul edildikleri andan itibaren; Kullanıcılar ise, Mimarobot sitesini kullanmaya başladıkları andan itibaren Temel Hükümlerde yer alan şartlarla bağlı olmayı kabul etmiş sayılacaklardır.

3- Bu Üyelik Sözleşmesinde kullanılan;

Hizmet Sağlayıcı”/”Mimarobot”, İnönü Cad. Akar Palas No:14 Kat:3 Gümüşsuyu Beyoğlu İstanbul adresinde kurulu bir şirket olan ‘Mimarobot İnteraktif Mimarlık Hizmetleri Ltd. Şti.’;
“Web Sitesi”/”Site”, Hizmet Sağlayıcıya ait olan www.mimarobot.com internet sitesi;
“Kullanıcı Üye”, Üyelik işlemlerini tamamlamak ve işbu Sözleşmeyi kabul etmek suretiyle, Mimarobot tarafından sunulan hizmetleri kullanan, temyiz kudretine sahip gerçek kişi veya tüzel kişi;
“Katılımcı Üye”, Mimarobot hizmetlerine aktif olarak katılımda bulunan ve/veya sitesinde ofislerini ve hizmetlerini ücret karşılığında listeleyen gerçek kişi veya tüzel kişi (çeşitli bölüm ve galerilerde “İşveren”, “İş/Proje Sahibi”, “Uzman”, “Firma”, “Serbest çalışan”, “Ofis”, “Mimar”, “Profesyonel” olarak da anılabilmektedir;
“İşveren” / “İş Sahibi”, Mimarobot sitesinde listelenen profesyonellerden hizmet alan gerçek veya tüzel kişi;
“Üye İçeriği”, Üyelerin Sitede yayınlanmak üzere ekledikleri, bir sınırlama getirmeksizin tüm mesaj, yorum, puanlama gibi bilgiler de dahil, yazılı, görsel, işitsel tüm bilgi ve veriler;
“Üye Bilgileri” Üyelerin kendi istekleri ile verdikleri, bir sınırlama getirmeksizin isim, iletişim bilgileri de dahil, tüm şahsi ve şirket bilgileri;
anlamına gelir.

4- Mimarobot, sadece yapı sektöründe faaliyet gösteren profesyoneller ile yapı hizmetlerinden faydalanmak isteyen İşverenlerin iletişim kurmasını amaçlayan bir paylaşım platformudur. Mimarobot, Sitede listelenen hizmetlerin sağlayıcısı olmadığı gibi, herhangi bir şahıs, kurum ve hizmeti önermek veya teşvik etmek gibi bir amaç da taşımamaktadır. Bu nedenle, ticari ve hukuki ilişki hizmet tarafları arasında kurulur ve Mimarobot bu ilişkilerin ve hizmetlerin tarafı değildir ve bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

5- Mimarobot, Üyelerine müşteri veya iş bulma ya da hizmet alma garantisi vermemektedir. Mimarobot sitesi üzerinden yapılacak işlemlerde karar ve takdir sorumluluğu ve olası riskler tamamen Üyelere aittir. Üyelerin Mimarobot sitesi üzerinden kurdukları ilişkiler veya diğer Üyelerin sitede yayınlanan görüş, yorum ve puanlamaları nedeniyle uğrayacakları veya 3. Şahıslara verecekleri dolaylı veya doğrudan maddi ve manevi zararlar ve ticari kayıplardan Mimarobot’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

6- Üyeler, Mimarobot sitesinde beyan edecekleri ve listeleyecekleri tüm Üye İçeriklerinin ve Üye Bilgilerinin güncel, doğru ve eksiksiz olmasını sağlamakla yükümlüdür. Mimarobot’un İçerik, Bilgi ve yorumların doğruluğunu, hukuka uygunluğunu kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Ancak Mimarobot İçerikleri kontrol etme ve kendi takdirine bağlı olarak uygun görmediği İçeriği yayınlamama veya yayından kaldırma, bu tür İçeriği yükleyen kullanıcıların üyeliğini iptal etme ve/veya siteye erişimini engelleme hakkına sahiptir. Mimarobot’un bu denetim ve takdir hakkı, hiçbir şekilde Mimarobot’un sorumluluğunu doğurmayacaktır. Gerçeğe aykırı ve yanıltıcı İçerik ve Bilgiler nedeniyle diğer Üyelerin veya 3. Kişilerin uğrayabileceği zararlardan bu tür İçeriği giren Üye sorumludur.

7- Mimarobot’a Üye olurken paylaşacağınız kişisel bilgileriniz Mimarobot Gizlilik Kurallarına tabidir. Üyelik bilgileri Mimarobot sitesi üzerinden yapılacak işlemlerin sorumluluğunu ilgili Üye taşır. Bu nedenle, Üyelerin şifre, parola, kullanıcı adı gibi bilgilerinin güvenliğini sağlamaları ve bunların başkalarının eline geçtiğini düşündükleri durumlarda da değiştirmeleri gerekmektedir.

8- Mimarobot sistemi içerisinde Katılımcı Üye olduğunuzda, 3. Şahısların sizin hakkınızda yorum ve puanlama yapabileceklerini, görüş bildirebileceklerini ve mesaj gönderebileceklerini kabul etmiş sayılırsınız. Üyelik profiliniz bazı özelliklerin kapatılabilmesine izin vermektedir. Bu işlemlerin kararı ve uygulaması tamamen Üyelere aittir.

9- Üye olsun ya da olmasın, tüm Kullanıcılar sistemi kanunlara, dürüstlük kurallarına ve genel ahlak ilkelerine uygun olarak kullanmak zorundadır. Mimarobot sitesi kullanıcılarının üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını, kişilik haklarını ve güvenliklerini zedelememesi gerekmektedir. Üyeler girdikleri her türlü içeriğin fikri mülkiyet haklarının bizzat kendisinde olduğunu ve tüm sorumluluğu üstlendiğini kabul ve taahhüt eder. Suç teşkil eden veya kanunlara, dürüstlük kurallarına ve genel ahlak ilkelerine aykırı İçeriklerden, münhasıran İçerik sahipleri sorumludur. Mimarobot, adli ve resmi makamlarca talep edilen kimlik bilgilerini ilgili makamlara sağlayacaktır.

10- Mimarobot yönetimi dilediği galeriyi, yayını, içeriği, üyelik profilini veya diğer bir bölümü kapatabilir, dilediği üyeliği de sonlandırabilir. Bu işlemler ile ilgili olarak Mimarobot’un bildirimde bulunma veya gerekçe gösterme zorunluluğu yoktur.

11- Mimarobot sitesinde kanuna ve site kurallarına aykırı, rencide veya rahatsız edici, olumsuz bir İçerik olduğunu düşünüyorsanız site yönetimine şikayette bulunabilirsiniz. Site yönetimi şikayetleri düzenli olarak incelemekte ve kendi takdirine bağlı olarak işlem yapmaktadır.

12- Mimarobot sitenin hatasız, kesintisiz ve güvenli olarak çalışacağı garantisini vermemektedir. Mimarobot, site içerisinde değişiklik yapma, sistemi geçici olarak durdurma veya sona erdirme haklarına sahiptir. Üyeler, böyle bir durumda ya da herhangi bir güvenlik açığı oluşmasından Mimarobot’un hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul ederler.

13- Mimarobot sitesinde reklamlar veya üçüncü şahısların sitelerine bağlantılar yer alabilecektir. Sitenin düzenine ve Sitede yer alacak reklam ve bağlantılarla ilgili münhasır takdir yetkisi Mimarobot’a aittir.

14- Mimarobot, Üyeler tarafından siteye eklenen İçerikler üzerinde sınırsız ve süresiz, her türlü kullanım hakkına sahiptir. Siteye İçerik yükleyen tüm Üyeler bu hususu önceden kabul ve taahhüt etmektedirler.

15- Her kullanıcı, siteye yüklediği içerik, bilgi ve yorumlardan sorumludur. Başka sitelerden kopyalanan içeriklerin kullanılması, Mimarobot’un ve üçüncü şahısların telif haklarını ihlal eden paylaşımlarda bulunulması, gerçeğe aykırı, yanıltıcı, aldatıcı, cezai veya hukuki yaptırımlara yol açacak içerik ve eylemler hem kanunların hem de site kurallarının ihlali niteliğindedir. Her bir kullanıcı, siteye eklediği gerek görsel gerekse sözel nitelikteki içerik nedeniyle Mimarobot’un ve/veya üçüncü şahısların uğrayabilecekleri tüm maddi ve manevi zarar ve ziyanların, hukuki ve cezai sorumlulukların doğrudan muhatabıdır.

16- Üyeliğinizi dilediğiniz zaman ilgili bölümün, ‘Hesabım’ veya ‘Kullanıcı paneli’ kısımlarındaki ayarlar bölümünden sona erdirebilirsiniz. Veya Destek Merkezi ekibimize ulaşıp, “Üyelikten çıkma talebi” konulu ve “kullanıcı adınız / ilgili bölümün adını” içeren bir mesaj göndermeniz yeterlidir. Üyeliğinizi sona erdirmeniz, üyelikten çıkma tarihine kadar siteye yüklemiş olduğunuz içeriklerin yayından kaldırılması veya Mimarobot’un bunlar üzerindeki kullanım haklarını sona erdirmeyecektir.

17- Mimarobot, Temel Hükümlerde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, sitede yayınlandığı tarihte yürürlüğe girecektir.

18- Mimarobot’un taraf olduğu tüm ihtilaf ve uyuşmazlıklarda Mimarobot kayıtları münhasır delil teşkil eder.

19- Mimarobot sitesi ile ilgili tüm ihtilafların veya işbu Sözleşmeden uygulanmasından ve yorumundan kaynaklanan tüm uyuşmazlıkların halinde İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Son güncelleme: 30/06/2020

Bülten Grubuna Kayıt Talebiniz Alındı.
Teşekkürler !
  Kaydınızı tamamlamak için  
Posta kutunuza giriş yapıp, e-posta adresinizi doğrulamayı unutmayın.
HABERDAR OLUN !
Yenilik ve Gelişmeleri Yakından Takip Edin.
Gönderilerimiz rahatsızlık vermeyecek bir sıklıkta yapılır.
Bilgilerinizi güvenle saklar, asla paylaşmayız.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvYkRsSm51V1JmOGM/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvV1BLaXhWTnZaS3c/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbGhpU3ZkcDRqSHMiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvV1lOQlp0d1FTLU0iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvVlk4VUhXUTJuRGsiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvLWNDRE13aVlVdDgiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbi1PTGtxcDBSVjA/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvMkh5WjJHcmNqdWc/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvU2VNcXpsVElGLTA/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvRm5HaDc1X0tIQ2M/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQ1psWnZIOFVuY1k/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvdU1jbVFzZF94NmM/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvMUR6NnhuNElRb00/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvODcxakRCM2NvUW8/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvc1dSWU8zX0FRLTg/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSHJ1U0pSMW1fNzg/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzdHlsZT0id2lkdGg6MTAwJTtoZWlnaHQ6MTAwJTsiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvOFBUVVdTZnNFZVU/cmVsPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYTsgZ3lyb3Njb3BlOyBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Mimarlık Robotu © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.