Tanıtımlar Hakkında

Tanıtım bölümünü kullanan yapı sektörü firmaları hedef odaklı bir kitleye kolayca erişebilmekte, hizmetlerinin tanıtımını kendi istedikleri şekilde ve diledikleri aralıklarla yapabilmektedir. Firmalar üye panelini kullanarak firma reklamlarını, haberlerini ve söyleşilerini yayınlayabilir, sosyal medya paylaşımlarımızda veya e-bültenlerimizde yer alabilirler. Mimarlık Robotunun tanıtımları 2 ana kategoride sunulur: A) İçerik tanıtımları B) Reklam ve sponsorluk. Tanıtım bölümünün üyelik, onay ve yayın şartlarına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

A. İÇERİK TANITIMLARI

Mimarlık Robotunun içerik tanıtımı çözümlerini kullanarak firma, ürün ve hizmet tanıtımlarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Söyleşi formu yapı sektörü profesyonelleri ile elektronik ortamda röportaj yapmamıza olanak tanır. Haber formunu kullanarak firma, ürün, hizmet veya güncel proje tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Söyleşi ve haber içerikleriniz hem haber platformumuzda yayınlanır hem de 52.000+ sosyal medya takipçimizle paylaşılır. E-bülten içerikleri yapı sektöründe faaliyet gösteren 46.000+ bülten abonemize ulaşmaktadır. Sosyal paylaşım formunu doldurarak ileteceğiniz içerikler ise Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram ve Pinterest platformlarındaki hesaplarımız üzerinden toplamda 52.000+ takipçimizle paylaşılır. Ödemesi gerçekleşen ve yönetici onayından başarı ile geçen içerikler işleme alınır. Firmanızın çeşitli faaliyetlerini daha geniş çevrelere duyurabilmek artık tamamen sizin elinizde.

Notlar:

* Görsellerin dosya ebadı en fazla 400 Kb olabilir. Görsellerin çözünürlüğü 72 Px/inch olmalıdır. Yukarıda belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

B. SPONSOR / REKLAM ALANLARI

Mimarlık Robotunun aylık ortalama 300.000+ tekil ziyaretçisi bulunmaktadır. Kullanıcılarımız genelde mimarlar, yapı sektörü firmaları ve ihtiyaç sahiplerinden oluşmaktadır. Reklam ve sponsorluk alanlarımızda yer alarak firmanızın internet üzerindeki varlığını güçlendirebilir, hedef odaklı bir kitleye erişerek hizmet ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Mimarlık Robotu firmanızın reklamlarını yayınlayabileceğiniz özel alanlar sunar. Yer almak istediğiniz alanları belirleyip, firma reklamlarınızı dilediğiniz aralıklarla kendiniz yayınlayabilirsiniz. Reklam veya sponsorluk alanlarının izlenme ve tıklanma istatistiklerini kullanıcı menüsünden reklam paneline erişerek takip etmek mümkündür. Mimarlık robotu aylık 650.000+ sayfa görüntüleme istatistiğine sahiptir ve trafik akışının yaklaşık 80%’ini organik aramalardan elde eder.

Notlar:

* Görsellerin dosya ebadı en fazla 400 Kb olabilir. Görsellerin çözünürlüğü 72 Px/inch olmalıdır. Yukarıda belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.