203,394

Kayıtlı Üye

3,603,945

Güncel İlan

53,954

Kayıtlı Firma

FİRMA VE HİZMETLERİNİZİ TANITIN

Reklam Vermek veya Firmanızın Tanıtımını Yapmak Artık Sizin Elinizde !

Reklam Alanları

Mimarlık Robotu firmanızın reklamlarını yayınlayabileceğiniz özel alanlar sunar. Firmanızın iş tanımına en uygun bölümü belirleyip, seçeceğiniz alanlar üzerinden firma reklamlarınızı kendiniz yayınlayın.

Detaylı Bilgi

Söyleşi-Röportaj

Söyleşi formu yapı sektörü profesyonelleri ile elektronik ortamda röportaj yapmamıza olanak tanır. Standart söyleşi formlarımız arasından bir seçim yapın, soruları cevaplayın. Bize sadece yayınlaması kalsın.

Detaylı Bilgi

Haber Paylaşımı

Haber yayınlama formumuzu doldurup firma, ürün, hizmet veya güncel proje tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. İçerikleriniz haber platformumuzda yayınlanır ve 52.000+ sosyal medya takipçimizle paylaşılır.

Detaylı Bilgi

E-Bültenler

E-posta gönderilerimiz yapı sektöründe faaliyet gösteren 46.000+ bülten abonemize ulaşmaktadır. Form üzerinden göndereceğiniz bütün içerikler haftalık bültenlerde yer alır ve abonelerimizle paylaşılır.

Detaylı Bilgi

GÜNCEL KULLANIM ÖZETİ

Erişeceğiniz kitle hakkında bilgi edinin.

(*) Bilginize sunulan istatistikler Google Analytics’in güvenilir verilerinden oluşmaktadır. Veriler her sabah yenilenir ve sürekli güncel tutulur.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ

Değerli kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler.

Melih Yaman

Melih Yaman

Mimar / Kurucu Ortak

Verdiğiniz hizmet mükemmel. Yaklaşık malzeme birim hesapları tam olması gereken seviyede. Bir mimarlık ofisine en çok lazım olan bütün güncel veriler sitede bulunuyor. Mesleki anlamda verdiğiniz bu destek için çok ve çok teşekkür ederim.

Funda Yıldırım

Funda Yıldırım

İç Mimar

Mimarlık robotunu daha yeni gördüm ve konseptine bayıldım. Sitenin tasarımı ve grafik dili kesinlikle şahane olmuş. İşlevsellik ön planda tutulmuş ki bu da çok güzel. Aradıklarıma kolaylıkla ulaşabiliyorum. Beğendim. Düzenli olarak kullanacağım.

Murat Şengül

Murat Şengül

Mimar

Uzun zamandır ara ara sitenin gelişimini takip ediyorum. Yaptığınız girişim çok yerinde ve doğru. Herkesin faydalandığı, zengin içerikli ve kullanıcı odaklı bir platform. Takipte kalacağım. Tüm ekibe çalışmalarında başarı ve kolaylıklar dilerim.

Ahmet Dikey

Ahmet Dikey

Mimar / Kurucu

Eskiden malzeme miktarları ve fiyatlarını çıkartmak için günlerce uğraşıp dururduk. Sizler bunu seri ve çok pratik hale getirmişsiniz. Bravo. Emeğinize, aklınıza ve ellerinize sağlık sevgili gençler. Sizleri tebrik ediyor, gözlerinizden öpüyorum.

Genel Tanıtım