MİMARLAR

VAZİYET PLANI

Bu konu 2 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  mete muzaffer tarafından güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazı

nurcan nurcan
    Katılımcı

KONUKEVİ PROJESİNDE VAZİYET PLANI ÇİZERKEN, ETRAFINA NELER KOYABİLİRİM? KONUK EVİ ÜNİVERSİTE İÇİNE,YURDUN KARŞISINA YAPILMAKTADIR.BENİM AKLIMA;YEŞİL ALAN,BASKET SAHASI,FUTBOL SAHASI,BANK,KAMELYA,SÜS HAVUZU,AYAKTA OYNANAN SATRANÇLAR,AVM,GÜVENLİK KULUBESİ,OTOPARK GELDİ.FAKAT BUNUN DIŞINDA BİŞEY BULAMADIM.AMA HER VAZİYETİMDE AYNI ŞEYLERİ YAPMAK İSTEMİYORUM.DEĞİŞİK FİKİRLERİNİZ VARSA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

Özgür Esenol
    Katılımcı

Selam,

İyi bir çevre düzenlemesi ve kaykay pisti yapabilirsiniz mesela. Madem çevresinde yurt var, gençlere hitap eden , aynı zamanda spora teşvik eden bir seçim olur. Hem bu tarz pistlerin bahçeler ile çok güzel entegre olduğuna şahit oldum yurtdışı gezilerimde. Uyumlu bir sonuç çıkartabilirsiniz, pisti bahçe ile birlikte şekillendirebilirseniz. Aşağıda ilettiğim örneklere bir göz atın. Çalışmalarınızda başarılar.

z (1)

z (2)

z (3)

z (4)

mete muzaffer
    Katılımcı

Kaykay çok tutar. Gençler arası baya moda bu aralar. Bence de fikir 10 numara 5 yıldız. Bende bir kaç örnek resim paylaşayım kendi arşivimden, çorbada tuzum olsun 🙂

a1

a2

a3

a4

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

X