MİMARLAR

konukevi

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  nurcan nurcan tarafından güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazı

nurcan nurcan
    Katılımcı

iyi günler bizim bu dönemki proje konumuz 75-80 kişilik,40odalı konuk evi.internetten araştırma yaptım fakat çok fazla bişey bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?Nasıl bir şey çizebilirim. Konuk evi ile otel arasındaki fark nedir? Konukevinin girişinde genel olarak neler olur?misafirhane ile konukvi aynı şey demek mi?beni biraz bilgilendirip, bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.Hatta elinizde örnek proje varsa paylaşabilir misiniz kafam da biraz da olsa fikir oluşması için.

Verda Özyiğit
    Katılımcı

Merhaba Nurcan,

Konukevi ve Misafirhane aynı şeydir.Odalarını genelde otel gibi düşünebilirsiniz ama otel kadar konforlu veya havalı değildirler. Hiç konukevi görmediyseniz, öğretmen evi veya polis evleri vardır onlardan birini gezmenizi öneririm. Odaları öğrenci yurt evi odaları gibidir. Küçüktür ama her türlü ihtiyacınıza cevap verecek niteliktedir. Kısa süreli konaklamaları en ucuza mal etmenize olanak verir. Ancak otel odası veya lobisi gibi dekorasyon ağırlıklı alanlar hayal etmeyin. Tamamen fonksiyona odaklanılmış, temiz ama gösterişsiz bir havası vardır. Kolaylıklar dilerim projenizde 🙂

nurcan nurcan
    Katılımcı

çok teşekkür ederim.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

X