Konteyner İle Tasarım

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
 • Yazar
  Yazı
 • #1802

  Emre Tokdemir
  Katılımcı

  Merhabalar herkese,
  Önümüzdeki dönem proje dersinde konteynerda bir mekan tasarımı yapmayı düşünüyorum. Şimdiden bir fikir alışverişi yapmak istedim. Neler tasarlanabilir acaba? Fikirlerinizi, önerilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

  #1803

  Ahmet Bozkir
  Katılımcı

  Merhaba Emre,
  Konteyner denildiğinde tabi ki ilk akla gelen barınaktır. Çok güzel örnekleri de bulunmaktadır. Öncelikle bu örnekleri incelemeni tavsiye ederim sana. Ayrıca satış yapılan küçük büfeler için de satış yeri olarak düşünülebilir. Kolay gelsin.

  #1804

  Berk Altay
  Katılımcı

  Selam,
  Plaj tarzı yerlerde wc olarak da kullanılabilir. Ama ebatlar da önemli. Kastınız tek bir konteyner içerisinde bir tasarım mı yoksa birkaç konteyner birleşiminden daha büyük mekanlar yaratılarak yapılacak bir tasarım mı?

  #1805

  Emre Tokdemir
  Katılımcı

  Aslında amacım konteynerların sağlamlık, depreme dayanıklılık, hızlı montaj ve uygun fiyat avantajlarını vurgulayacak ve bütünleyecek bir konu seçmek.

  #1806

  Berk Altay
  Katılımcı

  Anladım. Öyleyse konut en uygunu gibi duruyor. Özellikle şimdi çok revaçta olan, şehrin dışında bir arazide yapılan, hafta sonları yada yazın kalınılan köy evi-bağ evi için çok ideal bir ürün.

  #1807

  Emre Tokdemir
  Katılımcı

  Çok teşekkürler.

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
X
X