DUVAR KAĞIDI-KUMAŞ BAYİLİK ÖNERİLERİ OLAN ?

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
 • Yazar
  Yazı
 • #8179

  nilşah Çapur
  Katılımcı

  Çevremdeki bir çok arkadaşım bayilik alıyor(seramik-laminant-duvar kağıdı vs..). bende uzun zamandır aklımda olan fakat bazı sebeplerden ötürü hayata geçiremediğim bu yönde planlarım vardı.bunların arasında en öncelikli olan ve aslında en önemileri ”DUVAR KAĞIDI-DÖŞEMELİK KUMAŞ-PERDELİK KUMAŞ” yer almakta. Kumas ve duvar kağıdı için bayilik alabileceğim yada kartela isteyebileceğim firma önerileriniz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.

   

  Şimdiden Teşekkürler =)

  #8182

  Ayşe Berkman
  Katılımcı

  Kumaş, kağıt işi yapan ve bayilik veren Konyalı bir firma var duymuştum. GMZ firmanın ismi. Ama tanımıyorum kendilerini. Şartları uygunsa bir görüşün derim. Neden olmasın?

  #8184

  Haluk Güleroğlu
  Katılımcı

  Bayilik almak başka, kartela istemek bambaşka birşey yanlız. Kartelayı heryerden isteyebilirsiniz. Ben iç mimarım dersiniz, sizin ürünleri kullanacağım dediniz mi, bir çok firma size zaten bir kartela verir müşterilerinize göstermeniz için. Ama bayi olmak öyle basit birşey değildir… Çok genç bir hanımsınız, başkalarının aklı ile hatalar yapmamanız için bu konuları bir hukukçu ile yürütmenizi faydalı görüyorum. Bayilik alırken pek çok şart ve yükümlülük söz konusudur. İyice araştırmadan bir markanın bayisi olmaya kalkmayın. Kolay gelsin.

  #8186

  Nejat Tüzüner
  Katılımcı

  Haluk ağabeye katılmakla birlikte bir diğer konuya değineceğim. Şu anda piyasa şartlarının bayilik almak için hiç elverişli olmadığını düşünüyorum. Dolardan sert yükseliş beklendiği ortada iken, tamamen dolar üzerinden hesaplanan duvar kağıdı gibi ürünlerin satışına yönelmek bence çok riskli olur.

  #8188

  nilşah Çapur
  Katılımcı

  Özür dilerim sanırım yanlış ifade ettim,bayilik almakla  katalog almanın ayrı şeyler olduğunun farkındayım fakat bayilik için dediğiniz gibi birçok şart gerektiğinden kartela diye ekledim.daha önce Antalyada bir firma ile görüştüm onların aracılığı ile  ofisimde de getirtmiş olduğum bir kaç tane var fakat duvar kagıtları için belli bi ücret ödemem gerekiyor. belki farklı bir öneri gelir araştırmam için fikir olur diyerekten yazmak istemiştim. Yine de açıklamanız için çok teşekkür ederim 🙂

  #8189

  nilşah Çapur
  Katılımcı

  Haklısınız, belki kumaşlara karar verir onların siparişini verip duvar kağıtları için biraz daha bekleyebilirim.

   

  #8190

  nilşah Çapur
  Katılımcı

  çok teşekkür ederim,bahsettiğiniz firmayı inceleyeceğim 🙂

  #8193

  Elvan Aydın
  Katılımcı

  Selam arkadaşlar,

  Aklıma gelenler: Lot duvar kağıdı, Taç Perde ve kumaş, birde Karaca var perdeci bayilik veren.

  Ama açıkçası dolar açısından düşününce, bende şu anda bu girişimin zamanlamasını çok doğru bulmadım.

  Bol şanslar sevgili Nilşah, yolun açık olsun 🙂

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
X
X