Intertraffic İstanbul

nisan, 2019

10nis - 12nis 1000:00nis 12Intertraffic İstanbul

Daha fazla göster

Açıklama

İstanbul’da, iki yılda bir düzenlenen Intertraffic İstanbul’a; Avrupa, Asya, Balkan ve Körfez ülkeleri pazarlarına ulaşmak isteyen 125’ten fazla katılımcı firma ile 5 bine yakın ziyaretçi bekleniyor. Türkiye’nin karayolu yatırımları 76 milyar dolara ulaşmışken sektörün uluslararası tek organizasyonu olma özelliği taşıyan Intertraffic İstanbul fuarı; akıllı ulaşım sistemleri, trafik güvenliği, trafik yönetimi ve planlaması, park sistemleri, ulaşım altyapı sistemleri ve akıllı hareketlilik alanında faaliyet gösteren sektör profesyonellerinin üç gün boyunca uluslararası bağlantılar kurmasına olanak sağlayacak.

Intertraffic’e sektörün en önemli hedef pazarları arasında yer alan, başta Türkiye olmak üzere Avrupa ülkelerinin yanısıra coğrafi özelliği ve ulaşılabilir olması sebebi ile de İran, Suudi Arabistan, Katar, Afrika, Rusya ve özellikle Türkmenistan, Azerbaycan ve Kazakistan gibi Türki Cumhuriyetleri’nden önemli oranda ziyaretçi katılımı bekleniyor.

Türkiye’nin yeni işbirlikleri geliştirmek adına hedef pazar olarak belirlediği ülkelerden gelecek ziyaretçiler, sektöre yeni fırsatlar sunacak. Türkiye’deki çok sayıda projede imzası bulunan önemli firmalar da ikili görüşmeler ve yatırım amaçlı, Intertraffic İstanbul’da katılımcı olacaklar. Intertraffic İstanbul, ticari iş birlikleri kurulmasına aracılık etmesi ve sektörü en son teknoloji ile buluşturmasının yanı sıra konferanslar programı, ödül töreni, start up firmalarına özel ITS UP alanı ile katılımcı ve ziyaretçilerine zengin, kapsamlı bir ev sahipliği yapacak.

 

UBM Turkey ve RAI Amsterdam ortaklığı ile düzenlenen Intertraffic İstanbul 10. Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

 

Etiketler: akıllı ulaşım sistemleri, altyapı, Fuar, Intertraffic İstanbul, park sistemleri, trafik yönetimi, yol güvenliği

 

Etkinlik Künyesi:

UBM Turkey, RAI Amsterdam ortaklığı ile

www.ubm.com
www.informa.com

 

Gün-Saat

10 (çarşamba) 00:00 - 12 (Cuma) 00:00

X