FORM.AL Fotoğraf Sergisi

haziran, 2019

21haz - 9temhaz 2100:00tem 9FORM.AL Fotoğraf Sergisi

Daha fazla göster

Açıklama

Kalebodur’un mimarlık kültürüne katkıda bulunmak amacıyla desteklediği ‘FORM.AL’ fotoğraf sergisi; mimarlık, tasarım ve sanat dünyasının önemli isimlerini bir araya getiriyor.

Kalebodur’un ev sahipliğinde Pilevneli Gallery Dolapdere’de sanatseverleri ağırlayacak ‘FORM.AL’ sergisi, 21 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında ziyarete açık olacak.

Üyesi olduğu mimarlar meslek grubunun yaşayan her nesilden kişilerini kamerası ile buluşturan Enis Öncüoğlu, portre fotoğrafa yönelik ilgisini şöyle anlatıyor: “Görsel hafıza ve algıda seçicilik mimarlıkla beraber gelişen bir refleks oldu. Son birkaç sene öncesine kadar, sadece kentler, mimari ve seyahatler ile sınırlı fotoğraflar çekiyordum. Çevremdeki insanlar ve duygularını kadrajımda görmek, benim ilgimi daha fazla çekmeye başladı. Özellikle yakın çevrem ve mimar dostlarımı her ortamda fotoğraflayarak geniş bir arşiv oluşturdum.”

 

Enis Öncüoğlu’nun çektiği mimar portrelerinden oluşan “FORM.AL” sergisi, 21 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında Pilevneli Gallery Dolapdere’de ziyarete açık olacak.

 

Konum: İstanbul

Düzenleyen: Kalebodur

Etiketler: Enis Öncüoğlu

 

Gün-Saat

Haziran 21 (Cuma) 00:00 - Temmuz 9 (Salı) 00:00

X