Açık Stüdyo Günleri 4

ekim, 2017

6eki - 8eki 600:00eki 8Açık Stüdyo Günleri 4

Daha fazla göster

Açıklama

ASG 2017´de resim, heykel, seramik, enstalasyon, fotoğraf, video ve performans gibi disiplinler üzerine çalışmalar gerçekleştiren görsel sanatçılar, Taksim, Beyoğlu, Cihangir, Galata, Karaköy,Tophane, Teşvikiye, Balat, Büyükada ve Kadıköy bölgelerinde bulunan ev ve atölyelerini ziyaretçilere açıyorlar.

6-8 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecek etkinlikte ziyaretçiler, harita aracılığıyla bir atölyeden diğerine ulaşarak normalde ziyarete açık olmayan, sanatçıların çalışma ortamlarına misafir olacak.

Sanatı sergilemek ve günümüz sanat piyasasının önemli unsurlardan biri olan ”ağ oluşturma” için bağımsız bir yapı mantalitesi güden Açık Stüdyo Günleri, aynı zamanda sanatın herkese erişimine olanak sağlamayı amaçlıyor. Bu bağlamda ASG 2016’da 48 katılımcının 32 atölye ve evi 3 gün boyunca birçok sanatsever tarafından ziyaret edildi.

Kimler başvurabilir?

Taksim, Beyoğlu, Cihangir, Galata, Karaköy,Tophane, Teşvikiye, Balat, Büyükada ve Kadıköy bölgelerinde ev, atölye ve alanları bulunan resim, heykel, seramik, fotoğraf, enstalasyon, video ve performans gibi disiplinler üzerine çalışmalar gerçekleştiren tüm görsel sanatçı ve bağımsız sanat mekanları başvuru yapabilir.

Nasıl başvurulur?

Başvuracakların, http://openstudiodays.com adresinde bulunan ASG başvuru formunu doldurduktan sonra 5 farklı eser-projesini ve 3 adet atölye fotoğrafını ekleyerek 6 Eylül 2017´ya dek openstudiodays@gmail.com´a göndermesi gerekiyor.

ASG’ye dair güncel gelişmelerden haberdar olmak için aşağıdaki adresler takip edilebilir:

http://openstudiodays.com
https://www.facebook.com/events/248627895644675
facebook.com/openstudiodays

Gün-Saat

6 (Cuma) 00:00 - 8 (Pazar) 00:00

X