PİLEVNELİ Yalıkavak Açılıyor

temmuz, 2022

02tem(tem 2)00:0018eyl(eyl 18)00:00PİLEVNELİ Yalıkavak Açılıyor

DEVAMINI GÖSTER...

Açıklama


PİLEVNELİ Yalıkavak açılışını, sanatçılarının son dönem üretimlerinden oluşan grup sergisi ile, 2 Temmuz’da yapacak.

Daniel Knorr, Canvas Sculptures, Golden Ghost,  dövme altın ve metal üzerine UV dayanıklı poliüretan, 152 x 92 x 111 cm, 2022.

PİLEVNELİ, 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü açılışı gerçekleşecek yeni mekanını duyurdu. PİLEVNELİ Yalıkavak, 18 Eylül 2022 tarihine kadar ziyaretçileri ağırlayacak.

PİLEVNELİ Yalıkavak, 1500 metre kare kapalı alan, 5000 metrekare açık alandan oluşan 6,5 dönümlük bir arazi içerisinde yer alıyor. Beş ayrı kota oturan taş evlerin iki kotunda galeri mekanları bulunuyor. Sergilerin gerçekleşeceği alanların yanı sıra Zaaf ziyaretçilere gastronomi deneyimi sunuyor. Alan içerisinde ayrıca PİLEVNELİ bünyesindeki sanatçılarla Türkiye’den markaları bir araya getiren çeşitli özgün ürünlerin ve PİLEVNELİ basımı kitapların satışa sunulacağı bir mağaza bulunuyor. PİLEVNELİ ve temsil ettiği sanatçılarından Esra Gülmen, Ali Elmacı, Tarık Töre ve Mehmet & Kazım’ın Anim, Les Benjamins, Mergim, Misela ve Monsieur Chaussette markalarıyla iş birliğinden doğan ürünler yaz boyunca PİLEVNELİ Yalıkavak içerisindeki mağazada satışta olacak. Sergi alanlarının yanında bulunan pop-up alanında ise 2-17 Temmuz aralığında Midnight Express’in mağazası olacak. PİLEVNELİ Yalıkavak, eşsiz manzarasıyla bu yaz Bodrum’da ziyaretçilere çok yönlü deneyim sunan bir çağdaş sanat alanı yaratıyor.

PİLEVNELİ Yalıkavak açılışı itibarıyla iki farklı sergiyle sanatseverleri ağırlıyor.

PİLEVNELİ sanatçılarının son dönem üretimlerinden oluşan grup sergisi Yalıkavak’ta

PİLEVNELİ Yalıkavak’ta ziyarete açılacak ilk sergi, galeri alanında yer alan tüm binalar ve bahçe içerisinde çeşitli noktalara yayılıyor. Sergide Bora Akıncıtürk, Nevin Aladağ, Refik Anadol, Nobuyoshi Araki, Stephan Balkenhol, Johan Creten, Ali Elmacı, Jan Fabre, Esra Gülmen, Hechizoo, Tim Kent, Daniel Knorr, Arik Levy, Bjarne Melgaard, Mehmet & Kazım, Frank Nitsche, Hans Op de Beeck, Zoe Ouvrier, Michael Sailstorfer, Serkan Sarıer, Meltem Sarıkaya, Defne Tesal, Tarık Töre, Richard Wilson ve Erdoğan Zümrütoğlu’nun eserleri Bodrum’u ziyaret eden sanat severlerle buluşuyor.
 

PİLEVNELİ Yalıkavak projesi Bodrum Belediyesi, ABC Deterjan, Artukbey Kahve, Atelier Rebul, Deniz Eroğlu, Guruss Barbekü, Jotun, Kalebodur, Lara Concept, Linens, Mozaik, MT1012, NUDE, Seih, Vespa Türkiye, Vestel, Waternet, Yastık by Rıfat Özbek ve Yataş Bedding destekleriyle gerçekleştirilmiştir.


Gün-Saat

Temmuz 2 (Cumartesi) 00:00 - Eylül 18 (Pazar) 00:00

X
X