Beyaz Baretin Kadrajı 4. Ödüllü Fotoğraf Sergisi: “Çıkar Telefonunu”

mart, 2022

31mar(mar 31)00:0030eyl(eyl 30)00:00Beyaz Baretin Kadrajı 4. Ödüllü Fotoğraf Sergisi: “Çıkar Telefonunu”

DEVAMINI GÖSTER...

Açıklama

Mühendislerin, mimarların, plancıların gözünden kadraja girenleri bir araya getiren ve her yıl farklı bir tema ile düzenlenen Beyaz Baretin Kadrajı 4. Ödüllü Fotoğraf Sergisi’ne başvurular başladı. 31 Mart’ta başlayan sergi başvuruları 30 Eylül’de son bulacak.

Politeknik’in bu yıl 4’üncüsünü düzenlendiği Beyaz Baretin Kadrajı Ödüllü Fotoğraf Sergisi başvuruları başlıyor. Serginin bu yılki konusu ülkede yaşanan derin ekonomik krizle birlikte karşılaşılan zorluklar, zorluklara verilen kişisel/kitlesel itirazlar, direnişler. Serginin teması ise “Çıkar Telefonunu”.

Bu yıl serginin konusu ekonomik krizle birlikte karşılaşılan zorluklar, zorluklara verilen ya da vermek istediğimiz kişisel/kitlesel itirazlar, direnişler ve zorluklarla başa çıkma çabalarımız oldu. Tam da bu yüzden zamandan, yaşamdan kopuk ifade edilen, iktidarın ekonomi politikalarını savunma cümlesine dönüşen “çıkar telefonunu” söylemi, biraz da ters yüz etmek amacıyla tema olarak belirlendi.

Son başvuru tarihi 30 Eylül.

Sergiye, her mühendis, mimar, plancı, en fazla 5 fotoğraf gönderebilecek. Teknik şartnamede belirtilen fotoğraf boyutları, çözünürlük, nitelik şartları sağlanması koşulu ile fotoğraf tekniği serbest olacak. Katılım şartlarının tüm detayları ve sergiye katılmak için  adresine mail atılacağı gibi

DÜZENLEYİCİ KURUM

Politeknik Mühendis Mimar Şehir Plancıları Dayanışma Derneği
Politeknik Tel : 0212 965 75 55
GSM : 0545 529 6670
Adres : Sinanpaşa Mah. Şehit Dursun Bakan Sok. No:14 Kat: 5 Beşiktaş / İSTANBUL

Gün-Saat

Mart 31 (Perşembe) 00:00 - Eylül 30 (Cuma) 00:00

X
X