Cosentino City İstanbul Açıldı 1

Cosentino City İstanbul Açıldı

202 İzlenme

Londra, Toronto, Montreal, Chicago, San Francisco ve Washington başta olmak üzere dünya genelinde 30 City ile ziyaretçilerini en yeni ürünleri ile bir araya getiren Cosentino, Cosentino City İstanbul ile tasarım ve mimarlık dünyasını eşsiz bir perspektif ile buluşturuyor. 1 milyon Euro’luk yatırımla 550 m2’lik alana inşa edilen Cosentino City İstanbul, ziyaretçileri Atelier tarzı tasarım önerilerinden damar, renk ve detayların canlı ve net bir şekilde sunulduğu yüksek çözünürlüklü dijital ekranlara kadar çeşitli çözümleri ile buluşturuyor. Tasarım ve mimarlık dünyasına yenilikçi bir vizyon sunma amacıyla son teknolojik donanımlarla zenginleştirilen mekânda, Cosentino’nun Silestone® markasının Urban Crush ve Le Chic koleksiyonu da kullanıcılarla buluşturuluyor.

Hem estetik hem de sürdürülebilir bir kullanım sağlıyor
Şehrin enerjisinden ilham alınarak tasarlanan Urban Crush Koleksiyonu, kireçtaşı ve kumtaşının benzersiz dokusunu yansıtan dört göz alıcı renkle tanıtılıyor. Lime Delight, Concrete Pulse, Brass Relish ve Cinder Craze ile hem endüstriyel hem de eklektik mekanlar için harika bir arka plan oluşturuyor. Bu renk seçenekleri ile modern şehir yaşamını doğanın sade güzellikleriyle harmanlayarak, çağdaş ve zamansız bir ambiyans yaratırken HybriQ+® teknolojisi sayesinde, yüzde 99 yeniden kullanılan su, yüzde 100 yenilenebilir kaynaklardan elde edilen elektrik enerjisi ve bileşiminde en az yüzde 20 geri dönüştürülmüş malzemeyle üretilen koleksiyon, sadece estetik değil aynı zamanda sürdürülebilir bir kullanım sağlıyor.

Cosentino City İstanbul Açıldı 2

Sadece bir yüzey değil, bir hikayeyi yaşanabilir kılıyor
Geçmiş dönemlerin ihtişamını modern çizgilerle birleştirerek tasarlanan Silestone Le Chic Koleksiyonu damarlı desenleriyle modern estetiği klasik bir zarafetle buluşturarak, mekanlara hayat katıyor. Parisien Bleu, Eclectic Pearl, Versailles Ivory, Victorian Silver, Bohemian Flame ve Romantic Ash alternatifleri ile evlere tarihi ve modern bir dokunuş getiren koleksiyon; sadece bir yüzey değil, bir hikayeyi yaşanabilir kılıyor. Ayrıca Cosentino’nun HybriQ+® teknolojisiyle tasarlanan Le Chic koleksiyonu, her anlamda verimli bir kullanım imkanı sunuyor.

Cosentino City İstanbul Açıldı 3 

*

Cosentino Group Hakkında

Merkezi İspanya’da bulunan Cosentino Group, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir aile şirketidir. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Group, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlamaktadır. Bu vizyon dahilinde, sıra dışı ve öncü ürünler olan Silestone, Dekton ve Sensa gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştirmiş ve mimari alanlarda eşsiz tasarımların yaratılmasını sağlamıştır. Grup, kalkınmasını uluslararası genişlemeye, yenilikçi bir araştırma ve geliştirme programına, çevreye ve sürdürülebilirliğe saygıya, topluma, faaliyet gösterdiği yerel toplulukların eğitim, eşitlik, sağlık ve güvenliğine yönelik devam eden kurumsal yükümlülüğe dayandırmaktadır. İspanya Almeria merkezli Cosentino Group, ürün ve markalarının dağıtımını 80’den fazla ülkede yapmaktadır. 29’u kendine ait tesislerde olmak üzere, 32 ülkede faaliyet yürütmektedir. Grubun Almeria’da altı, İspanya’da bir akıllı lojistik platformu olmak üzere yedi fabrikası ve dünya genelinde 140’tan fazla ticaret ve iş birimi mevcuttur. Cosentino Group finansal cirosunun yüzde 90’ını uluslararası pazarlardan elde etmektedir.

REKLAM ALANI

Reklam Vermek?
X
X