Bostik’te Üst Düzey Atama 1

Bostik’te Üst Düzey Atama

236 İzlenme

Globalde inşaat, son tüketici ve endüstri pazarlarında önde gelen bir yapıştırıcı uzmanı olan Bostik’in, Türkiye ve Merkez Asya Yapı Tüketici Departmanı İş Birimi Direktörlüğü‘ne Bilgehan Türkkan atandı.

9 yıldır Bostik bünyesinde yer alan ve SEMEA Pazarlama Direktörlüğü’nü sürdüren Türkkan yeni görevi ile ilgili şunları söyledi: “Bostik Türkiye ve Merkez Asya Yapı ve Tüketici Departmanı İş Birim Direktörü olarak yeni görevime 17.07.2023 tarihi ile başlamış bulunmaktayım. Genişleyen yeni görev alanım kapsamında Türkiye ve Orta Asya’daki tüm bölgenin yapı ve tüketici tarafındaki iş faaliyetlerinden sorumlu olacağım.  9 yıldır hem lokal hem de global pozisyonlarda sorumluluk ve görev aldığım Bostik Ailesinin bir parçası olmaktan her zaman gurur duydum, ekip arkadaşlarımla beraber daha da büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz.”

Bostik’te Üst Düzey Atama 2

Bilgehan Türkkan Hakkında

1986 yılında Bursa’da doğan Türkkan, lise ve üniversite eğitimine Kanada’da devam etti. Profesyonel iş hayatı süresince kişisel gelişime önem veren Türkkan, 2020 yılının Şubat ayında Executive MBA programını tamamladı. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli eğitim ve seminerlere katıldı. HEC Paris’ten aldığı “Dijital dünyada stratejik ve operasyonel pazarlama” ve İndeks İletişim Danışmanlığı’ndan aldığı “Medya İlişkileri eğitimleri bunlardan bazılarıdır. Profesyonel iş hayatında büyük bölümü yöneticilik pozisyonunda olmak üzere başarılı çalışmalara imza atan Türkkan son 3 yıldır yer aldığı Bostik SEMEA Pazarlama Direktörlüğü görevinden sonra Bostik Türkiye ve Merkez Asya İş Birimi Direktörlüğüne atanmıştır. Türkkan’ın hobileri arasında en büyük tutkusu olan müzik dinlemek, gitar çalmak bulunuyor.

 

*

Bostik Hakkında

Bostik, Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere, daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümler geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 2,1 milyar euro’luk cirosu ve 6 bin çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de, yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, İnegöl ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor.

Arkema Hakkında

Bir malzeme tasarımcısı ve yenilikçi çözümler üreticisi olarak Arkema, malzemeleri şekillendirerek yeni kullanım alanları yaratır. Dengeli iş portföyümüz, yüksek performanslı malzemeleri, endüstriyel ihtisasları ve kaplama çözümlerini kapsamaktadır. Dünyaca tanınmış markalarımız hizmet verdiğimiz pazarların liderleri arasındadır. 2019 yılında 8,7 milyar euro ‘luk cirosu ile dünya çapında yaklaşık 20 bin çalışanıyla 55 kadar ülkede 144 üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Tüm ortaklarımızla aktif işbirliği taahhüt ediyoruz. Kuzey Amerika, Fransa ve Asya’daki araştırma merkezlerimiz, biyo-esaslı ürünler, yeni enerjiler, su yönetimi, elektronik çözümler, hafif malzemeler ve tasarım, ev verimliliği ve yalıtım alanındaki gelişmelere odaklanmaktadır.

REKLAM ALANI

Reklam Vermek?
X
X