Duvar Örüm Maliyeti Hesaplama 1

Duvar Örüm Maliyeti Hesaplama

202 İzlenme
0

Geçtiğimiz yıl boyunca Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümü yine beklenenin çok üzerinde ziyaretçiyi ağırladı. Bu bölümde yer alan gazbeton hesaplama makinesi ile duvar örüm aşamalarında kullanılacak bütün malzemelerin miktarını hesaplamak mümkün. Kullanımı ise son derece basit. Hesap makinesine örülecek duvarın en ve boy ölçüsünü yazmak gerekiyor. Ardından istenilen duvar kalınlığı belirtildiğinde sistem otomatik olarak herşeyi hesaplıyor ve neticeler ekrana yansıyor. Kaç adet gazbeton satın alınması gerektiğinden gerekli yapıştırıcı miktarına, toplam malzeme tutarından işçilik maliyetlerine kadar bütün iş bedellerini hesaplayan bu sistem kısa zamanda mimarların güvenle kullandığı bir araç haline geldi.

Detaylı maliyet hesabının yanısıra, gazbeton duvar hesaplama makinesinin uygulama hakkında verdiği teknik ve pratik bilgileri okumak da çok faydalı. Malzemenin özellikleri, uygulama şekli, örüm esnasında dikkat edilmesi gerekilen konular gibi pek çok bilgiye anında erişmek mümkün. Öyle gözüküyor ki mimar olmayan birisi için bile, duvar ördürmek artık çok keyifli bir hale gelecek.

Mimarlık robotunun hesap makinesi bölümü mimar olan veya olmayan herkese hitap ettiğinden, kullanım açısından oldukça pratik biçimde tasarlanmış. En tecrübeli şantiyeci kadar konu hakkında hiç bir tecrübesi bulunmayan birisi de bu araçtan layıkıyla faydalanabiliyor. Sistem kısa sürede ve olabilecek en basit şekilde bütün maliyetleri hesaplıyor ve gerekli bilgileri de hemen ziyaretçinin dikkatine sunuyor. Ayrıca bu sistemi kullanarak maliyet hesaplamak tamamen ücretsiz. Siteye üye olan veya olmayan herkesin faydalanabileceği bu uygulama ile yapı işlerinin maliyetlerini hesaplamak artık çok kolay.

Gazbeton duvar hesap makinesine erişmek için buraya tıklayın. Hızlı, detaylı ve en doğru maliyetleri kolayca hesaplayın.

Veya diğer iş kalemlerinizin maliyetlerini hesaplamak üzere, buraya tıklayın ve hesaplama aracımızın bütün modüllerini keşfedin.

Yorum Ekleyin

REKLAM ALANI

Reklam Vermek?
X
X