Sosyal Forum Nedir ?

Sosyal forum çok yönlü bir mesleki paylaşım platformudur.

Yapı çatısı altındaki farklı disiplinleri biraraya getiren güçlü bir sosyal ağdır.

Forumda Hangi Mesleki Gruplar Bulunuyor?

Yapı sektörüne hizmet veren bütün disiplinler Sosyal Forumda buluşuyor.

REKLAM ALANI

Reklam Vermek?

Sosyal Forumda Kimler Var?

 

Mimar, iç mimar, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi, makine mühendisi, peyzaj mimarı, grafiker, endüstriyel tasarımcı veya görselleştirme uzmanı…

Türkiye’nin bütün bölgelerinden meslek profesyonellerini buluşturuyoruz.

Geniş ve güvenilir bir iş çevresi oluşturmak için siz de aramıza katılabilirsiniz.

Sosyal Forum 1
Sosyal Forum 2

Sosyal Foruma Neden Katılmalı?

 

Sosyal forum panelini kullanarak mesleki profilinizi oluşturduktan sonra, çalışmalarınızdan örnekler ekleyip, vitrin alanınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Farklı forum gruplarına katılarak aklınıza takılan bütün sorulara yanıt bulabilir veya bilgi paylaşımlarında bulunarak diğer yapı sektörü profesyonelleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sektörel etkinlikleri takip etmek, yapı sektörü ile iletişimde kalmak ve en güncel gelişmelerden haberdar olmak artık tamamen sizin elinizde.

Mesleki Paylaşımlardan Nasıl Faydalanırım?

Sosyal forum modülü tamamen interaktiftir. Üyelerimizin değerli katkılarıyla şekillenir ve sürekli gelişir.

Sosyal Forum 3
Profilinizi Oluşturun

Profil oluşturmak için kullanıcı hesabınıza giriş yapmalısınız. Vitrin ayarlarınıza erişerek mesleki profilinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Çalışmalarınızı, eğitim geçmişinizi, referans bilgilerinizi paylaşarak sizi daha yakından tanımamızı sağlayabilirsiniz.

Sosyal Forum 4
Etkinlikleri Takip Edin

Üst menüdeki takvim butonuna tıklayarak en güncel yapı sektörü etkinliklerine kolayca erişebilirsiniz. Yarışma, konferans, fuar, seminer, buluşma, workshop, sergi, webinar gibi çeşitli sektörel aktiviteleri takibe alın. Bundan sonra hiç birisini kaçırmayın, gündemi takip edin.

Sosyal Forum 5
Forumlara Katılın

Forum paneline eriştikten sonra, ilginizi çeken meslek gruplarını takibe alabilirsiniz. Yapı sektörünün farklı alanlarında çalışan üyelerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Forum grupları üzerinden paylaşım yapıp etkileşimde bulundukça, iş çevrenizin genişlediğini farkedeceksiniz.

Sosyal Forum 6
Arki-Wiki’yi Kullanın

Sosyal forumun arki-wiki bölümünde Dünya mimari tarihine iz bırakan yapılar, efsane mimarlar ve farklı dönemlerde etkisini göstermiş olan önemli akımlar tanıtılıyor. Bilgilendirici içeriklerin yanı sıra, yapı sözlüğünden ve galeri formatında sunduğumuz görsellerden de faydalanabilirsiniz.

Sosyal Forum 7

Sosyal Foruma Siz de Katılabilirsiniz!

 

Geniş ve güvenilir bir mesleki çevre oluşturmak, sektörel etkinliklerden haberdar olmak, bilgilenmek ve çeşitli paylaşımlarda bulunmak için hemen şimdi aramıza katılabilirsiniz.

Sosyal Forum bölümünün kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz genel bilgilendirme sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

X
X