Şişecam İhracat Başarısını Ödüllerle Taçlandırdı_6513510a076e0.jpeg

Şişecam İhracat Başarısını Ödüllerle Taçlandırdı

Camın tüm temel alanları ile kimyasallar sektörlerinde global bir oyuncu olan Şişecam, 2022 yılında Türkiye’den farklı kategorilerde gerçekleştirdiği ihracat başarısını Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) ve Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından verilen ödüllerle taçlandırdı.

  • no reactions
0
Share
Sistem Alüminyum’dan 60’tan Fazla Ülkeye İhracat_63da4b6e23881.jpeg

Sistem Alüminyum’dan 60’tan Fazla Ülkeye İhracat

9 ekstrüzyon pres hattı, 2 dövme pres hattı ve 2 kompozit panel hattı ile 60’tan fazla ülkeye ihracat yapan Sistem Alüminyum, bu sayıyı 70’in üzerine çıkarmayı hedeflerken, aynı zamanda yılın ikinci çeyreğinde dövme alüminyum hatları için yeni bir fabrika yatırımını da hayata geçiriyor.

  • no reactions
0
Share
Bien’e İhracat Şampiyonu Ödülü_63a5916d4b10c.jpeg

Bien’e İhracat Şampiyonu Ödülü

Bien Trading Dış Tic. A.Ş.; Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçılar Birliği tarafından organize edilen 4. İhracatın Şampiyonları Ödülleri'nde “İhracatını En Fazla Arttıran Firma” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

  • no reactions
0
Share
“Halı İhracatında Hedef Avustralya”_628bdac802b7a.jpeg

“Halı İhracatında Hedef Avustralya”

Halı profesyonellerini bir araya getiren DOMOTEX Turkey Fuarı, 2022 yılı halı ihracat hedeflerinde beklentileri yükseltti. Royal Halı Genel Müdürü Tansel Tula, “Biz 28 ülkeye ihracat yapıyoruz, DOMOTEX Turkey’de Uzakdoğu ülkeleriyle bağlantılar kurduk, 28 ülke sayımız bu yıl 30’u geçecek” dedi.

  • no reactions
0
Share

REKLAM ALANI

Reklam Vermek?
X
X