Mimarobot – Serbest Çalışanlar

Contact phone number:

Contact email:

3 YORUM & 3 CEVAP

 • zahide

  Sayın Aygül Akpınar hanım ile uygulama ve detay projelerinde birlikte çalıştık. Hızlı, profesyonel yaklaşımı ile projelerimize değer katmıştır. Çözümcül yaklaşımı ile zaman ve bütçeden kazanç sağlamıştır.

  Tarih: 22/09/2021 Cevaplamak için giriş yapın
 • denizunsalozkazanc

  Yüksek Mimar sayın Aygül Akpınar ile birçok projede beraber çalışma fırsatımız oldu. Aynı dili konuştuğumuz, mesleğinde özverili, değerli dokunuşları ile çok güzel tasarımlar üreten kıymetli mesai arkadaşımız oldu kendileri. Tasarımın her aşamasında onunla birlikte en güzele yaklaşmaya çalışmak ben ve şirketimizdeki diğer arkadaşlarımız için hep keyifli oldu. İnşallah karşımıza çıkan yeni projelerimizde de tecrübelerinden fazlasıyla yararlanacağız…

  Tarih: 13/09/2021 Cevaplamak için giriş yapın
  • AYGÜL AKPINAR

   Saygıdeğer Deniz Bey, Desel Yapı’nın uygulamaki titizliği ve kalite anlayışı tasarım ve proje ile birlikte, pek çok projelere imza atacağız. Güzel yorumunuz için teşekkürler…

   Tarih: 14/09/2021 Cevaplamak için giriş yapın
 • alipetek

  Yüksek Mimar Aygül Hanım ile yıllar önce Kemer Country de başlayan çalışmalarımız halen devam etmektedir. Birlikte bir çok projeyi yapıp sonuçlandırdık. Özellikle Göktürk’te “Bella Vista” sitesinin projelerinden başlayıp anahtar teslim olarak bitirdik. Son derece başarılı, hızlı, çalışkan ve güleryüzlü Aygül Hanım’la çalışmak zevkli ve keyifli… Tavsiye ederim.

  Tarih: 09/09/2021 Cevaplamak için giriş yapın
 • AYGÜL AKPINAR

  Güzel yorumlarınız için teşekkürler, daha pek çok yaratıcı ve keyifli projelerde çalışmayı dilerim.

  Tarih: 08/09/2021 Cevaplamak için giriş yapın
 • scavdar

  Aygül Hn la yıllardır proje , keşif aşamalarında çalışmakta ve kendisinden destek almaktayım. Hızlı, efektif ve ekonomik çözümleri ile projelerimize değer katmış olup, öncelikle bizim ne istediğimizi hemen anlayıp kağıda dökmüş ve yaratıcı , keyifli çözümleri ile zaman ve bütçeden tasarruf sağlamamızı sağlamıştır.

  Tarih: 08/09/2021 Cevaplamak için giriş yapın

CEVAP YAZ

YORUM / PUANLAMA YAPMAK İÇİN, ÖNCE GİRİŞ YAPMALISIN

REKLAM ALANI

Reklam Vermek?

SSL Secure