Mimarobot – Serbest Çalışanlar

Contact phone number:

Contact email:

Açıklama

GALERİNİN TANIMI

Pek çok mimar ve tasarımcı mesleğini bir ofis bünyesi dahilinde icra etmektense serbest çalışmayı tercih eder. Oysa bu seçimin beraberinde getirdiği zorluklar vardır. Geniş bir müşteri çevresi ve iş sürekliliğini yakalayabilenler pek azdır. Bu galerinin amacı serbest çalışanların mimarlık ofisleri ile buluşmasını kolaylaştırmaktır. Galeri bir portfolyo sergisi mantığında işler. Listelenen kişileri ve çalışmalarını uzmanlaştıkları alana göre sınıflandırarak sunar. Mimarlık ofisleri ve yapı firmaları proje bazında iş birliği yapmak istedikleri serbest çalışanları bu galeriden seçerler. Listelenen kişiler ise kendi kısıtlı çevrelerini aşarak, iş sürekliliğini sağlayacak yeni iş bağlantıları kurma fırsatını yakalamış olurlar.

KİMLER KULLANIR?

Serbest çalışan kişiler: Sitemizde listelenen serbest çalışanlar, katılımcı olarak tanımlanır. İletişim bilgilerini, referanslarını, uzmanlıklarını ve verdikleri hizmetleri sergilemek isterler. Profilleri olumlu puan ve yorum aldıkça, işverenlerin daha fazla dikkatini çekerler. Katılımcılar profillerini listelemeden evvel siteye ücretsiz kayıt yaparak üye olmalıdır. Galeriye katılan serbest çalışanlar Mimarobot’un sunduğu tanıtım fırsatlarından da faydalanabilmektedir.

Mimarlık ve yapı firmaları: Kullanıcı olarak adlandırılırlar. Serbest çalışanlar ile iş birliği yapmak onlar için avantajlıdır. İş yükünün, iş gücüne denk gelmediği zamanlarda hem ekonomik hem verimli bir çözümdür. Ayrıca belirli bir alanda uzmanlık sunan kişiler projelere her zaman nitelik katar. Sistem içinde çeşitli kriterlere göre arama yapmak mümkündür: Konum, mesafe, uzmanlık alanı, hizmetin türü veya kelimeye göre serbest çalışan taraması yapılabilir. Kullanıcılar çalışmalarını beğendikleri uzmanlar ile iletişime geçer, hizmet aldıkları kişilere yorum yapıp, puan verebilirler. Arama yapmak için üye olma şartı yoktur. Ancak yorum yapabilmek için önce galeriye kayıt yapmak gerekir.

ÜYELERE SUNULAN

Galeri kayıtlı üyelerine çeşitli interaktif fonksiyonlar ve avantajlar sunmaktadır: Ücretsiz hesap açmak, kendi uzman profilini oluşturmak, işlerini sergilemek, vitrin özelliği, fotoğraf galerisi, video eklemek, duyurular yayınlamak ve takip etmek, yorum yapmak ve puan vermek, favori listesi oluşturmak, çalışanlar ile iletişime geçebilmek, şikayet bildirmek, diğer sosyal paylaşım sitelerinde bağlantı paylaşmak, mesaj almak ve göndermek, detaylı arama yapabilmek, yenilikleri takip edebilmek gibi pek çok özellikten faydalanmak mümkündür. Serbest çalışanlar galerisinin üyelik kurallarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ARAMIZA KATILMAK

Bu işlem son derece basittir. Serbest çalışanlar üst menüdeki ‘Ekle Beni’ butonuna tıklayarak, kendi profillerini galerinin veritabanına ekleyebilirler. Bu aşamada kişisel bilgilerini girer, fotoğraf-video ekleyebilir ve uzmanlık alanlarını tanımlarlar. Listeleme süresi katılımcı tarafından belirlenir. Serbest çalışanlar hakkında verilen bilginin kontrolü belirli aralıklarla Mimarobot tarafından yapıldığından gerçeğe aykırı / yanıltıcı bilgi girişi yapanların kayıtları onaylanmamakta veya iptal edilmektedir. Listelenen her kişinin seçtiği tarife süresine göre duyuru yayınlama hakkı bulunur. Vitrin tarifesi ise kişinin profiline galerinin en üst kısmında yer açan ve 60 günlük opsiyonel bir seçenektir. Serbest çalışanlar galerisinin profil listeleme kurallarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

SERBEST ÇALIŞAN SEÇMEK

Kendi alanında uzmanlaşmış bir serbest çalışan ile iş birliği yapmak isteyen ziyaretçilerimiz galeriden pek çok şekilde faydalanabilmektedir. Kullanıcılarımız kendi seçecekleri kriterler doğrultusunda galeriden arama yapabilir. Çalışmalarını beğendikleri bir uzmanın önceden aldığı yorum ve puanları inceleyip serbest çalışan kişiler hakkında daha detaylı bilgiler edinebilir.  Uzmanlar ile iletişime geçerek proje başına iş birliği yapacakları kişileri belirleyebilirler. Mimarobot’un amacı, yapı sektörü firmalarının serbest çalışan uzmanlar ile buluşmasını ve iş birliği yapmalarını kolaylaştırmaktır.

REKLAM ALANI

Reklam Vermek?

SSL Secure