Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul

kasım, 2019

14kas(kas 14)00:0016(kas 16)00:00Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul

DEVAMINI GÖSTER...

Açıklama

Geçtiğimiz yıl 11 ülkeden 163 katılımcı firmayı, 52 ülkeden 15 bin ziyaretçi ile buluşturan, yeni yabancı ziyaretçi oranı yüzde 88,5 ile rekor düzeye ulaşan Uluslararası Flower Show İstanbul, Kasım ayındaki organizasyonda, süs bitkileri sektörünün ihracat hedeflerine katkı sağlamaya devam edecek. Süs bitkileri sektörünün üretim bölgeleri olan İstanbul, İzmir, Yalova, Sakarya, Adana, Antalya ve Ankara’da üretici firmalar ile bir araya gelen Tarsus Turkey, Flower Show İstanbul 2019 hazırlıklarını, toplantılardan çıkan ihracat odaklı büyüme hedefi doğrultusunda sürdürüyor. Bu kapsamda fuarın özellikle yurt dışı pazarlama çalışmalarına ağırlık veren firma, son olarak Almanya’da düzenlenen IPM Essen’de stand açarak Flower Show 2019’u tanıttı.

Geçen yılki fuarı en çok ziyaret eden on ülkenin sırasıyla Bulgaristan, Irak, Suudi Arabistan, İtalya, Ürdün, Gürcistan, Hollanda, Tunus, Cezayir ve İran olduğu bilgisini veren Tarsus Turkey Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gültekin Gökgül, sektörün yeni pazar beklentileri doğrultusunda Kasım ayındaki organizasyona da önemli sayıda yurt dışı ziyaretçi çekmeyi hedeflediklerini söyledi.

Uluslararası Flower Show İstanbul 2018 kapsamında ilki düzenlenen Peyzaj ve Kentsel Tasarım Panel ve Konferansları, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle takip edilirken, Tarsus Turkey, 2019 buluşmasında da sektörün gündemlerine yönelik zengin içerikli bir konferans programı planlıyor.

 

11. kez kapılarını açacak Uluslararası Flower Show İstanbul’da, iç ve dış mekan süs bitkilerinden çiçek ve çiçekçilik malzemelerine, fide ve tohumlardan dikey bahçe uygulamalarına, sulama ekipmanlarından peyzaj uygulamalarına ve bahçe aksesuarlarına kadar yüzlerce yeni ürün, malzeme, ekipman ve teknolojiler bir arada sergilenecek.

 

Etiketler: bitki fuarı, Eurasia Plant Fair, Flower Show, Fuar, IPM Essen, Mustafa Gültekin Gökgül, peyzaj fuarı, Tarsus Turkey

 

Etkinlik Künyesi:

İstanbul, Tüyap Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi

Tarsus Turkey tarafından SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) işbirliği ile,

www.flowershow.com.tr

 

Gün-Saat

14 (Perşembe) 00:00 - 16 (Cumartesi) 00:00

X
X