Küresel Isınma Kurultayı

kasım, 2019

29kas00:0000:00Küresel Isınma Kurultayı

DEVAMINI GÖSTER...

Açıklama

Ekonomi Gazetecileri Derneği‘nin koordinasyonu ile 50’yi aşkın sivil toplum örgütü ve çevreci kuruluşun desteği ile gerçekleşen Küresel Isınma Kurultayı bu defa İzmir’de yapılıyor.

İklim değişikliği ve çevre ile ilgili sorunlar konusunda farkındalık yaratmak için başlatılan etkinliğe İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği yapacak ve tam destek verecek.

İzmir’de 11’cisi yapılacak olan etkinlikte ”temiz enerji, temiz kentler” başlığı gündeme gelecek.

Medyadan, iş insanlarına sivil toplum örgütlerinden yerel yönetimlere çok önemli isimlerin konuşmacı olacağı etkinliğin açılışı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından yapılacak.

Tarihi Havagazı Fabrikası‘nda 29 Kasım’da gerçekleştirilecek olan etkinlik için Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret eden koordinasyon komitesi tüm sivil toplum kuruluşlarından öneri ve katkı beklediğini açıkladı.

 

Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin koordinasyonu ile 50’yi aşkın sivil toplum örgütü ve çevreci kuruluşun desteği ile gerçekleşen Küresel Isınma Kurultayı 29 Kasım’da gerçekleşecek.

 

Etiketler: Ekonomi Gazetecileri Derneği, iklim değişikliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Küresel Isınma Kurultayı, Tarihi Havagazı Fabrikası, Tunç Soyer

 

Etkinlik Künyesi:

Ekonomi Gazetecileri Derneği

 

Gün-Saat

(Cuma) 00:00 - 00:00

X
X