İtalya’nın İlk Demiryolu İçin Hizmet Merkezi Proje Yarışması

eylül, 2018

13eyl(eyl 13)00:0011oca(oca 11)00:00İtalya'nın İlk Demiryolu İçin Hizmet Merkezi Proje Yarışması

DEVAMINI GÖSTER...

Açıklama

“NapoliCall: New Service Center for the First Italian Railway” fikir yarışması ile, bugün tamamen terk edilmiş durumda olan ilk İtalyan demiryolunun yeniden kullanılması için çözümler araştırılıyor.

Proje alanı, İtalya’nın Napoli kentinde bulunan Corso Giuseppe Garibaldi.

Herhangi yaş grubundan ya da ülkeden bireysel olarak ya da grup olarak hiçbir sınırlama olmadan katılım sağlanabiliyor. Grup olarak katılım gerçekleştiği takdirde, resmi yazışmaları yürütücek bir lider olması gerekiyor. Uyulması gereken kuralların her katılımcı için geçerli olacağı yarışmada bütün katılımcılar eşit haklara sahip. Grup üyeleri, profesyonel ya da öğrenci katılımcılardan karışık olarak da oluşturulabilir.

Yarışmaya başvurular iki şekilde sağlanıyor:

500,00 euro (vergiler hariç) değerindeki final ödülü için, katılımcıların 20,00 euro (PayPal ile) ya da 25,00 euro (banka havalesi ile) ödeme yapmaları gerekiyor.

1000,00 euro (vergi hariç) değerindeki final ödülü için, bireysel ya da grup (en fazla 5 kişi) olarak katılacakların 30,00 euro (PayPal ile) ya da 35,00 euro (banka havalesi ile) ödeme yapmaları gerekiyor.

Yarışmaya katılacak projeler için 11 Ocak 2019 son gün.

Kayıt şartları ve yarışmayla ilgili diğer bilgilere buradan ulaşılabilir.

Yarışmanın sonuçları, en geç 3 Şubat 2019 tarihinde ilan edilecek. İlk üç proje mansiyon ödülü alacak. En iyi projeler web sitesinden bildirilecek; yarışma sonunda tüm katılımcılar katılım belgesi alabilecekler.

 

INSTAURA, yeni yarışma içeriğini “NapoliCall: New Service Center for the First Italian Railway” olarak duyurdu. Katılım için son tarih 11 Ocak 2019.

 

Düzenleyen: INSTAURA

Etiketler: NapoliCall: New Service Center for the First Italian Railway

 

Gün-Saat

Eylül 13 (Perşembe) 00:00 - Ocak 11 (Cuma) 00:00

X
X