Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum

ocak, 2020

22oca(oca 22)00:0025(oca 25)00:00Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum

DEVAMINI GÖSTER...

Açıklama

Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum

Ege’nin iki yakasını birleştiren ‘Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum’ 22-25 Ocak 2020’ tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul sektöründe yükselişe geçen ve büyükşehirlere alternatif arayan inşaat firmaları içinde yeni rota olarak ön plana çıkan Bodrum’da, 22-25 Ocak 2020 tarihleri arasında Bodrum Konacık Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi Alanı’nda ‘Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum’ fuarı düzenlenecek. İnşaat sektörüne yeni bir ivme kazandıracak fuarda, banyo ve mutfak donanımlarından ev mobilyalarına, havuz ekipmanlarından bahçe mobilyalarına kadar dekorasyona dair her şey yer alacak. 100’e yakın firmanın katılımıyla gerçekleşecek organizasyona 5 bin ziyaretçi katılımı hedefliyor.

Sektörün ticari hacminin gelişmesi anlamında önemli bir buluşma noktası olacak fuar hakkında açıklamalarda bulunan Demos Fuarcılık Genel Müdürü Hüseyin Aslan, “Bankaların kredi faizlerini indirmesi ile sektörde yavaş yavaş hareketlenmeler başladı. Bizde oluşturduğumuz uluslararası platform ile bu hareketlenmeye önemli katkılar sağlayacağız. Yerli ve yabancı turistin gözbebeği olan Bodrum’da tatil sezonu açılmadan önce düzenlenecek fuarımız ile birlikte gerçekleşecek ticari faaliyetler hem ülke hem de bölge ekonomisine önemli katkılar sağlayacak.

Etiketler: Bodrum fuar, Decoyap Bodrum, Demos Fuarcılık

Etkinlik Künyesi:

Bodrum Konacık Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi Alanı

Demos Fuarcılık

http://demosfuar.com.tr

Gün-Saat

22 (çarşamba) 00:00 - 25 (Cumartesi) 00:00

X
X