Artweeks@Akaretler

eylül, 2019

03eyl(eyl 3)00:0024(eyl 24)00:00Artweeks@Akaretler

DEVAMINI GÖSTER...

Açıklama


3 Eylül Salı günü başlayacak olan Artweeks@Akaretler, üç hafta boyunca yerli ve yabancı sanatçıların eserlerini Akaretler Sıraevler’de ağırlayacak.

Kemal Önsoy, İsimsiz, 2007, Tuval üzerine akrilik, 180x162cm

Jasper De Beijer Galjoen C Print, 116x116cm,2019 

Yeni eklenen binalar ve sergi alanlarıyla büyümeye devam eden Artweeks@Akaretler’in 3. edisyonuna; Aria, Ambidexter, Gama, Baraz, Artnivo, artSumer, Mixer, Empire Project, Krank, Martch Art Project, Anna Laudel, Ferda Art Platform ve MERKUR galeri sanatçılarından oluşan karma sergilerle katılıyor. Japonya’da yaşayan sanatçı Ercan Akın, küratörlüğünü üstlendiği ve 10 sanatçının seçkilerinden oluşan “Kusurlu Güzellik” sergisiyle, Şerife Bilgili Ercantürk ise ilk kişisel sergisiyle yer alıyor.

Seo Young Deok

Koleksiyoner Öner Kocabeyoğlu, koleksiyonunda yer alan Ardan Özmenoğlu önderliğinde, 35 sanatçıyı buluşturduğu “Absürd” sergisiyle Sıraevler No:55’te sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. Evliyagil Müzesi Beral Madra küratörlüğünde “Düşünme İkonları: İmgeler ve Metinler” sergisiyle, Agah Uğur koleksiyonunda yer alan ve “Göç” konusunu ele alan video yerleştirmeleriyle, genç koleksiyoner Hacı Sabancı ise koleksiyonundan bir kesitle Sıraevler No:37-39’da yer alıyor.

3 Eylül Salı günü Sıraevler’de kapılarını açacak Artweeks@Akaretler, UBS Ana Sponsorluğunda, Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla düzenleniyor. Tüm sergiler ve söyleşiler ücretsizdir.

Etiketler: 

Etkinlik Künyesi:


Akaretler Sıraevler

Akaretler Sıraevler, Beşiktaş

 

Gün-Saat

3 (Salı) 00:00 - 24 (Salı) 00:00

X
X