Profil fotoğrafı

İç Mimarlar

 • Açık Grup
 • 3 ay 4 hafta önce
 • 403

  Mesajları

 • 139

  üyeler

Buyrun dostlar

Mesleki Paylaşımlar Forumlar İç Mimarlar Buyrun dostlar

Son güncelleme tarihi: İç Mimarlar 1Emre Tokdemir şu anda
6 Kişi
5 yanıt
 • Profil
  Gönderi
 • #4114
  İç Mimarlar 2mahmut oguz
  Katılımcı

  Merhaba arkadaşlar, neden kimse bu aralar konu başlatmıyor veya yorum yapmıyor, bu site ne için var, herkesin işi tıkırında galiba kimse  yardımlaşmaya vakit bulamıyor herhalde. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

  #4115
  İç Mimarlar 3Nesrin Soydan
  Katılımcı

  Biraz değişik bir soru olmuş bu..  Aslında dediğiniz gibi ‘işler tıkırında’ olsa sanırım soracak daha çok soru veya yazacak daha çok konu olurdu. Şahsen herkesin kendi derdine düştüğüne inanıyorum ben bu aralar. Zor günler geçiriyoruz ülke çapında. Kimsede keyif yok.

  #4116
  İç Mimarlar 4Özgür Esenol
  Katılımcı

  Takibe aldığım meslek gruplarından yazanlar oldukça bana otomatik mail geliyor. Bu şekilde haberdar oluyorum yazılanlar hakkında. Ayrıca elimden geldiği kadar özelden veya foruma yazan kişilere destek veriyorum. Konu vakit bulmakla alakalı değil bence. Diğerlerini umursamak veya umursamamak. Unutmayın ki birgün herkesin destek alması gerekebilir. Almak için önce vermeyi bilmek gerekir. Bilginizi paylaşmaya çekinmeyim.

  #4117
  İç Mimarlar 5Eray Türkkan
  Katılımcı

  Eve kapanmış tezimi yazarken tanışmıştım sitenin bu bölümüyle. Değişik iller ve coğrafyalardaki insanlardan görüş almak için çok faydasını gördüm açıkçası. Başta Refik hoca olmak üzere yardımlarını esirgemeyen tüm arkadaşlara buradan teşekkür ediyorum. Yeni açılacak bölümler hakkında bilgisi olan var mı? Makaleler konusunda bir çalışma yapılacaktı diye duymuştum? Aslı var mıdır?

  #4121
  İç Mimarlar 6mete muzaffer
  Katılımcı

  Yeni bölümler konusunda forum yöneticisinden sadece grup editörlerine gelen bir bilgi var. Paylaşmamda bir engel görülmediği için aynen iletiyorum. Forum üzerinden yazı ve makalelerin yayınlanacağı bölüm aslında şu anda aktif durumda. Ancak erişim kısıtlaması olduğundan katılımcı üyelere şu anda bu bölüme giriş hakkı verilmemiş. Test aşamasında olduğundan sadece moderatör ve editörlere açık vaziyette. Sadece makale değil, röportaj ve her türlü diğer yazı formatına uygun gelecek şekilde tasarlandığından epey ilgi göreceğini düşünüyorum. Erişim kısıtlamasının ne zaman kalkacağını az önce sordum ve tahminen Eylül ayı gibi açmayı düşünüyorlar. Bilgi vereceklermiş üyelere zaten. Çok selam.

  #4122
  İç Mimarlar 7Emre Tokdemir
  Katılımcı

  Bilgilendirme için teşekkürler Mete abi.

Bu konuyu cevaplamak için önce aramıza katılmalısınız.

X
X