Profil fotoğrafı

Grafikerler

 • Herkese Açık Grup
 • 3 ay 3 hafta önce
 • 174

  Gönderiler

 • 51

  Üyeler

Indesign hakkında

Mesleki Paylaşımlar Forumlar Grafikerler Indesign hakkında

son güncelleme tarihi: Grafikerler 1Eylül Dikeç yıl ay önce
3 sesler
2 yanıt
 • Yazar
  Gönderiler
 • #3949
  Grafikerler 2Emre Tokdemir
  Katılımcı

  Merhaba öncelikle,

  Hayatımı kolaylaştıracak bir takım programlar arıyordum da… İndirip kurmadan sormak istediğim iki tane var. Biri indesign diğeri lightroom. Bu programları öğrenmek zor mudur ? Bir de tam olarak nasıl işlerde kullanıyorsunuz? Varsa bilenler ve anlatabilirlerse kısaca da olsa çok sevinirim. Sağolun.

  #3950
  Grafikerler 3Timur Kıroğlu
  Katılımcı

  Selam dostum. Her sayfası tek tek yapılacak sandığınız kataloğu pratikliğiyle hızlıca yapmanızı sağlayan müthiş aracın adı Indesign?dır. Bu program sayesinde sayfa düzenini diğer sayfalara aktarabilirsiniz, sayfaları otomatik olarak numaralandırabilirsiniz, vs. Tüm firmanın kartvizitlerini kısacık sürelerde excel bilgilerini aktararak hazırlayabileceğiniz, sizin zamanınız ve emeğinizi en çok koruyan programlardan biridir. İndirin ve keşfedin derim. Kullanımı oldukça kolaydır. Photoshop biliyorsanız fazla zorlanmazsınız.

   

  #3951
  Grafikerler 4Eylül Dikeç
  Katılımcı

  Lightroom ile fotoğraflarınızın ışık dengelerini ve filtrelerini en iyi şekilde düzenleyebilirsiniz. Photoshop’a benzer komutları olsa da LR sadece bu iş için yazılmış özel bir programdır. En önemli özelliği fotoğraf düzenlemek diyebiliriz. Zor bir program değil, indirip 1-2 defa kurcalasanız başlangıç için yeterli olan bilgiye rahatlıkla ulaşırsınız.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmalısınız.

X
X