Robotun Takvimi

eylül, 2020

pts

sal

çar

per

cum

cts

paz

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

( )H:i02eki(eki 2)00:00World Architecture Festival – 2020 Architecture Drawing Prize

01nis(nis 1)00:0031mar(mar 31)00:004. Abdullatif Al Fozan Award for Mosque Architecture

01may(may 1)00:0015kas(kas 15)00:006. ARED Ödülleri’20

27may(may 27)00:0018kas(kas 18)00:00Cambodia Remote Hideout Huts

02haz(haz 2)00:0005eki(eki 5)00:00MEKAN 2020 / İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması

29haz(haz 29)00:0013eki(eki 13)00:00Kadıköy Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması

13tem(tem 13)09:0009eki(eki 9)17:00Yeşil Politika Okulu

15tem(tem 15)00:0026oca(oca 26)00:00eVolo 2021 Skyscraper Competition

15tem00:0015eki00:00Altın Çekül Yapı Kataloğu Mimarlık Ödülleri 2020

16tem(tem 16)00:0012eki(eki 12)00:00Zunda Park The Spatial Development Vision – Sketch Design Competiton

20tem(tem 20)00:0026eki(eki 26)00:00Theodosius Limanı Arkeolojik Alanı Mimari Proje Yarışması

27tem(tem 27)00:0028eyl(eyl 28)00:00GASKİ Genel Müdürlüğü Çeşme Tasarımı Fikir Projesi Yarışması

28tem(tem 28)00:0015kas(kas 15)00:00“Kemeraltı’ndan Kadifekale’ye – İzmir Tarihi Kent Merkezi” Ulusal Fotoğraf Yarışması

01agu(agu 1)00:0030eki(eki 30)00:00Idea Competition – Sachsenburg Concentration Camp Memorial

05agu(agu 5)00:0006kas(kas 6)00:00Kırsal Değerleriyle Yaşayan Kentler Ulusal Öğrenci Fikir Projesi Yarışması

07agu(agu 7)00:0024kas(kas 24)00:00İstanbul’un Mezarları Tasarım Yarışması

10agu(agu 10)00:0016eki(eki 16)00:00im2020 / İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışması

10agu(agu 10)00:0020eki(eki 20)00:00ProCE’20

11agu(agu 11)00:0005eki(eki 5)00:00“Kadıköy Mendireğinin Üzerinde Bir Çay Evi” Öğrenci Yarışması

14agu(agu 14)00:0023eki(eki 23)00:00Kayseri Melikgazi Buluşma Noktası Ulusal Fikir Yarışması

21agu(agu 21)00:0031eki(eki 31)00:00Tubądzin Design Awards 2020

22agu(agu 22)00:0028eyl(eyl 28)00:00“Tasarla Çukurova” Tasarım Odaklı Yenilik Yarışması

14eyl(eyl 14)00:0009nis(nis 9)00:00Engelsiz İzmir 4. Ulusal Kısa Film Yarışması: “10 Dakika Engelli”

15eyl(eyl 15)00:0029ara(ara 29)00:00Bursa Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Proje Yarışması

22eyl(eyl 22)00:0006oca(oca 6)00:00Üsküdar’da Mimar Sinan’ı Anmak

24eyl(eyl 24)10:002517:00Uluslararası Ayasofya Sempozyumu

X
X