Mimarobot - Bölümler

Doğru Galeri / Kategoriye Yönlendirme

Galeriler

Aradığınız kategoriye ulaşmak için, önce galerinizi seçmelisiniz...

İş türü ve hizmet alanını dikkate alarak aşağıdaki galerilerden durumunuza denk gelen bölümü seçiniz.

Mimarlık Ofisleri

Proje Hizmeti Veren

Mimarlık Ofisleri

Bu galeride bir firma bünyesinde faliyet gösteren ve proje üretebilen mimarlık ve iç mimarlık ofisleri yer alır.

Galeride listelenen mimarlık firmaları aynı zamanda robotun öneri bankasına da katılmış olurlar. Mimarlık robotu veritabanındaki ofislerin tüm özelliklerini dikkate alarak mimar arayanlara alternatifli firma önerilerinde bulunur.

Böylece mimarlık ve iç mimarlık ofisleri kendi iş ve sosyal çevrelerinin dışına da erişip, müşteri portföylerini genişletme fırsatını yakalamış olurlar. 

Mimar arayanlar ise, robotun tavsiyeleri sayesinde çok daha hedef odaklı arama yapma ve mimarlık ofislerini daha yakından tanıma şansını yakalarlar.

ARADIĞIM BU !

Serbest Çalışanlar

Projelere Destek Veren

Serbest Çalışanlar

Bu galeride bir firma bünyesinde faliyet göstermeyen, projelere dışarıdan destek verebilen ve belirli bir alanda uzmanlaşmış kişiler yer alır.

Galerinin amacı serbest çalışanları mimarlık ofisleri ile buluşturmaktır. Galeri bir portfolyo sergisi mantığında işler ve listelenen uzmanları çalışma alanlarına, konumlarına veya mesafeye göre sınıflandırarak sunabilmektedir.

Mimarlık ofisleri ve yapı firmaları için serbest çalışanlar ile iş birliği yapmak avantajlıdır. Çünkü iş yükünün, iş gücüne denk gelmediği zamanlarda hem ekonomik hem de verimli bir çözümdür. Ayrıca belirli bir alanda uzmanlık sunabilen kişiler projelere her zaman nitelik katar.

ARADIĞIM BU !

  • Mimarobot - Bölümler
  • Mimarobot - Bölümler
  • Mimarobot - Bölümler
  • Mimarobot - Bölümler
  • Mimarobot - Bölümler

Tasarım: Mimarobot Ltd.
Tüm Hakları Saklıdır © 2024