cloudfront
VİDEOLAR

KULLANICI ve KATILIMCILAR İÇİN

Video Galerisi


Sıradaki
Reklamın bitmesine
REKLAMI KAPAT >
Reklam
 / 
 • Hız
 • Altyazı
 • Kalite
 • Ses
Kalite
  Hız
  • 2x
  • 1.5x
  • 1.25x
  • Normal
  • 0.5x
  • 0.25x
  Altyazı
   Ses
    ÖZEL İÇERİK
    OK
    Parola
    Lütfen Geçerli Bir Parola Yazınız!
    0:00
    Mimarlık-Robotu-Genel-1
    Mimarlık Robotu Diğer Yapı Platformlarından Farklıdır
    Mimarlık, çok yönlüdür, işlevseldir, rengarenktir. Bir yayın sitesi formatına hapsolamayacak kadar kıymetlidir. Bir mimari platform sadece mimarlara değil, herkese hitap etmelidir. Mesleğe katkı sağlayacak faydalı araçlar sunmalıdır. Herkesin katılımıyla şekillenmeli ve sürekli gelişmelidir. Kullanımı kolay, interaktif ve şeffaf olmalıdır. Bütün bu özellikleri içerisinde barındıran, yapı sektörünün en iddialı dijital platformunu keşfetmeye hazır mısınız? Mimarlık Robotu herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-Genel-2
    Mimarlık Robotu Hedef Odaklı Tanıtım Çözümleri Sunar
    Her bütçeye uygun tanıtım çözümleri sunan Mimarlık Robotunu kullanın, firmanızın tanıtımını kendiniz yapın. Doğru zamanda doğru kişilere ulaşmanın keyfini yaşayın. Tanıtım araçlarımız amaca yönelik bir biçimde tasarlanmıştır ve üç ana kategoride gruplandırılır; Göz önünde olmak için: Reklam ve sponsorluk, Gündemde kalmak için: İçerik tanıtımları ve Bulunur olmak için: Galerilere katılım çözümleri sunarız. Mimarlık Robotu, yapı sektörü firmalarının internet ortamındaki varlıklarını güçlendirmeyi hedefler.
    Mimarlık-Robotu-Genel-3
    Mimarlık Robotu Öğrenci ve Yeni Mezunlara Destek Olur
    Mimarlık Robotu, mimarlık öğrencilerine, yeni mezun mimarlara ve serbest çalışanlara her zaman destek vermeyi amaçlar. Platformu kullananlar, bol bol tasarım örneği inceleyebilir, malzeme çeşitlerini tanıyabilir, iyi bir iş çevresi edinebilir, ufak tefek işler alıp yapabilir, güncel etkinlikleri takip edebilir, yapı sektörü ile sürekli irtibatta olabilir. Aramıza katılın, dijital dünyanın sunduğu imkanlardan siz de faydalanın. Mimarlık Robotunu kullanmak, hem ücretsiz hem de çok kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-Genel-4
    Mimarlık Robotu En Popüler Yapı Platformudur
    Mimarlık Robotunu, bir ayda 100 Bin civarında tekil kullanıcı ziyaret etmektedir. Yapı sektörü hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, mimarlar, yapı firmaları, serbest çalışanlar, mühendisler, tasarımcılar ve öğrenciler... Mimarlık Robotu her kesimden kullanıcıya hizmet verebilen, çok yönlü bir platformdur. Türkiyenin en çok ziyaretçi alan ilk 5000 web sitesi arasındadır ve yapı sektörü temalı siteler sıralamasında, listenin en başında yer alır. Mimarlık Robotu herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-Genel-5
    Mimarlık Robotu Yapı Sektörüne Faydalı Araçlar Sunar
    Mimarlık Robotu, her kesimden kullanıcıya hizmet verebilen, çok yönlü bir platformdur. Kullanıcılarımız yaklaşık yapı maliyetlerini hesaplayabilir, tasarım örneklerinden faydalanabilir, projelerine en uygun mimarı bulabilir, yapı profesyonelleri ile tanışabilir veya anahtar teslim iş yapan firmalara ve ürün kataloglarına kolayca ulaşabilirler. Mimarlık Robotunun sunduğu eşsiz çözümlerden faydalanmak için hemen şimdi aramıza katılabilirsiniz. Mimarlık Robotu herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-Genel-6
    Mimarlık Robotu Herkese Hitap Eder
    Mimarlık Robotu bilgilendirir, hesaplar, fikir verir, interaktiftir. İhtiyaç sahiplerinin doğru hizmetle buluşmasına yardımcı olur. Platform, yapı profesyonellerinin birbirleriyle sürekli olarak iletişim içinde olmalarını ve firmaların kendi müşteri kitlelerine daha kolay ulaşabilmelerini hedefler. Kullanıcılarımız yaklaşık yapı maliyetlerini hesaplayabilir, tasarım örneklerinden faydalanabilir, projelerine en uygun mimarı bulabilir veya anahtar teslim iş yapan firma ve ürün kataloglarına kolayca erişebilirler.
    Mimarlık-Robotu-Genel-7
    Mimarlık Robotu Zengin İçerikler Sunar
    Mimarlık Robotu, yapı sektörü ile işi olan herkesin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan bir dijital araçtır. Yapı sektörünün gündemini paylaşır. Güncel haberler, yarışmalar, yazılar, etkinlikler, arki-wiki, forum grupları, sergiler ve atölyeleri duyurur. Yapı sektörünün nabzını tutmak, yapı sektörünün gündemini düzenli olarak takip etmek ve Mimarlık Robotunun sunduğu eşsiz çözümlerden faydalanmak için hemen şimdi aramıza katılabilirsiniz. Mimarlık Robotu herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-Genel-8
    Mimarlık Robotu Yapı Sektörüne Katkıda Bulunur
    Mimarlık Robotu meslek profesyonellerinin birbirleriyle sürekli olarak iletişim içinde olmalarını amaçlar. Platform, yapı sektörüne hizmet sunan bütün firmaların yer alabileceği tam donanımlı alanlar sunar. Firmalar hizmetlerini, ürün kataloglarını, portfolyolarını ve iletişim bilgilerini sergileyerek, seslerini çok daha geniş kesimlere duyurabilmektedir. İhtiyaç sahipleri ise, aradıkları bütün hizmet ve ürünlere kolayca erişebilmenin keyfini yaşar. Mimarlık Robotu hayatı kolaylaştırır. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-RBT
    Mimarlık Robotu - Mimarımı Bul
    Mimarlık Robotu, proje ve uygulama hizmeti veren mimarlık firmalarından topladığı bütün verileri, sizin hizmet beklentinizle karşılaştırır. Projenizin niteliklerini hızlıca analiz eder ve sizin şartlarınıza en uygun olan farklı mimarlık ofislerini anında ekranınıza yansıtır. Beğendiğiniz mimarlık ofislerini yakından inceleyebilir, dilerseniz firmalar ile iletişime geçebilir ve projenizin aşamaları ile ilgili daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Mimarlık Robotu herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-HSP
    Mimarlık Robotu - Yapı Maliyetleri Hesabı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak yapı maliyetlerinizi ve ihtiyacınız olan malzemelerin miktarlarını kolayca öğrenebilirsiniz. Mimarlık Robotunun maliyet hesabı bölümündeki farklı hesaplama modüllerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Maliyet hesaplama aracı, 2023 senesinin güncel fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Güncel malzeme ve işçilik fiyatlarına göre hesaplama yapmanızı sağlar. Mimarlık, yapı ve dekorasyon ile ilgili bütün iş kalemlerinizin maliyetlerini hesaplar.
    Mimarlık-Robotu-TD
    Mimarlık Robotu - Tasarım Duvarı
    Mimarlık Robotunun tasarım duvarı bölümünü kullanarak, projeleriniz için kolayca yeni fikirler edinebilirsiniz. Tasarımcı olan veya olmayan herkesi tasarım duvarındaki başarılı örneklerden esinlenmeye davet ediyoruz. Tecrübeli tasarımcılar, farklı örnekler görmenin önemini iyi bilirler. Başarılı örnekler gördükçe, vizyonumuz genişler. Vizyonu geniş bir tasarımcının eseri, mutlaka içinde dikkat çekici özellikler barındırır. Başarılı tasarımlar üretmenin sırrı, buradadır.
    Mimarlık-Robotu-SF
    Mimarlık Robotu - Sosyal Forum
    Mimarlık pek çok disiplin ve farklı iş kollarını buluşturan, tam bir ekip işidir. Mimar, inşaat mühendisi, endüstriyel tasarımcı, elektrik mühendisi, peyzaj mimarı, makine mühendisi, görselleştirme uzmanı, grafiker veya tekniker... İş dünyasında iyi bir mesleki çevre edinmek, yardımlaşabilmek ve güncel konuları takip etmek önemlidir. Mimarlık Robotu geniş ve güvenilir bir iş çevresi oluşturmanızı kolaylaştırır ve sektörel bilgi paylaşımına tam destek verir. Mimarlık Robotu sadece mimarlara değil, herkese hitap eder.
    Mimarlık-Robotu-MO
    Mimarlık Robotu - Mimarlık Ofisleri
    Mimarlık Robotunun mimarlık ofisleri bölümünde, bir firma bünyesinde faliyet gösteren ve proje üretebilen mimarlık ve iç mimarlık ofisleri yer alır. Galeriye katılan mimarlık firmaları, sahip oldukları özellikler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerine önerilmeye başlar. Galeri bölümleri, ihtiyaç sahiplerinin aradıkları belirli bir hizmete veya ürüne daha kolay erişmelerine yarar.Alanında uzmanlaşmış, bütün mimarlık firmalarını aramızda görmek isteriz. Mimarlık Robotunu kullanmak hem ücretsiz, hem de çok kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-AT
    Mimarlık Robotu - Anahtar Teslim Hizmetler
    Mimarlık Robotunun anahtar teslim hizmetler bölümünde, yapı sektöründe faaliyet gösteren ve tek kalem bir işi baştan sona kendi bünyesinde çözebilen firmalar yer alır. Galeriyi mimarlar ve yapı sektörü firmaları kadar, belirli bir ihtiyacını karşılamak isteyen herkes kullanabilmektedir. Galerinin amacı yapı sektörü firmalarının internet ortamındaki varlığını ve bilinirliğini güçlendirmektir. Mimarlık Robotu sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-UF
    Mimarlık Robotu - Uzman Firmalar
    Mimarlık Robotunun uzman firmalar bölümünde, teknik bir konuda uzmanlaşmış ve proje gruplarında mimarlar ile birlikte çalışmaya alışık olan firmalar yer alır. Galeriyi mimarlar ve yapı sektörü firmaları kadar, belirli bir ihtiyacını karşılamak isteyen herkes kullanabilmektedir. Galerinin amacı, yapı sektörü firmalarının internet ortamındaki varlığını ve bilinirliğini güçlendirmektir. Mimarlık Robotu sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Mimarlık-Robotu-FR
    Mimarlık Robotu - Serbest Çalışanlar
    Mimarlık Robotu serbest çalışan uzmanların bilgilerini ve çalışmalarını kendi dijital ortamında sergiler. Galerinin amacı proje bazında iş birliği yapmak isteyen serbest çalışanları, mimarlık ofisleri ile buluşturmaktır. Serbest çalışanlar ile iş birliği yapmak, mimarlık ofisleri için avantajlıdır. İş yükünün, iş gücüne denk gelmediği zamanlarda hem ekonomik hem verimli bir çözümdür. Ayrıca belirli bir alanda uzmanlık sunan kişiler projelere her zaman nitelik katar. Artık sesinizi çok daha geniş çevrelere duyurabilirsiniz.
    Mimarlık-Robotu-UK
    Mimarlık Robotu - Ürün Katalogları
    Yapı sektörü için ürün ve malzeme üreten, tedarik eden veya satışını üstlenen firmaların ürün katalogları, bu galeride yer almaktadır. Mimarlık Robotunun Ürün katalogları galerisinde yer alan yapı firmaları, en güncel ürün çeşitlerini kolayca sektöre tanıtabilmektedir. Galeri, yıl boyu süren bir dijital fuar alanı gibidir. Ürün katalogları galerisinde yapı ve mimarlık işlerinde kullanılan malzeme-ürün katalogları, renk-doku seçenekleri ve fiyat listeleri yer almaktadır.
    Mimarlık-Robotu-RT
    Mimarlık Robotu - Reklam ve Tanıtım
    Mimarlık Robotu her ay 100 Bin civarında tekil kullanıcıyı ağırlamaktadır. Platform, yapı sektörü ile işi olan herkese hitap eder. Reklam ve Tanıtım araçlarımızı kullanan yapı sektörü firmaları, hizmet ve ürünlerini daha geniş kitlelere duyurabilmektedir. Mimarlık Robotu, yapı sektörü firmalarının internet ortamındaki varlıklarını güçlendirerek, marka bilinirliğini arttırmayı hedefler.Yapı sektörüne katkılarınızı, çalışmalarınızı veya firmanızın faaliyetlerini daha geniş çevrelere duyurabilmek artık tamamen sizin elinizde.
    Mimarlık-Robotu-HY
    Mimarlık Robotu - Güncel Yapı Haberleri ve Yayınlar
    Mimarlık Robotunun Haber ve Forum bölümünü ziyaret ederek sektörel gündemi düzenli olarak takip edebilirsiniz. Editörlerimiz güncel yapı sektörü haberlerini aktarırken, gündemdeki bütün etkinlik ve yarışmaları duyurur. Yazarlarımız belirli aralıklarla özel temalı haber yazıları ve bilgilendirici içerikler yayınlar. Haber ve Forum bölümünde aynı zamanda, yapı sektörü firmaları ile yaptığımız özel söyleşiler yer alır. Sosyal medya üzerinden hesaplarımızı takibe alın. Habersiz kalmayın.
    Mimarlık-Robotu-FV
    Mimarlık Robotu - Fikrini Paylaş
    Mimarlık Robotu, katılımcıların katkısı ile kendi kendine şekillenen interaktif bir yapı platformudur. Fikir Ver bölümünü kullanarak, aklınıza gelen bütün fikir ve önerileri anında bizimle paylaşabilirsiniz. Yönetime ulaşan bütün geri bildirim ve görüşler değerlendirmeye alınır ve yazılım ekibimiz tarafından hayata geçirilir. Mimarlık Robotu herkesin katılımıyla şekillenir ve sürekli gelişir. Siz de katkıda bulunun, çorbada bir miktar tuzunuz olsun.
    Mimarlık-Robotu-GENEL
    Mimarlık Robotu - Genel Bilgilendirme | Kullanıcı
    Mimarlık Robotu hem yapı sektörüne hizmet verenlerin, hem de yapı hizmetlerine ihtiyaç duyanların kolayca kullanabileceği çok yönlü bir dijital platformdur. Platform, pasif okuma yapılan bir diğer mimari yayın sitesi değildir. Yapı hizmetlerine ihtiyaç duyanların kullandığı işlevsel, modüler ve interaktif bir araçtır. Kullanıcılarımız yaptırtacakları işin niteliğine göre projelerine en uygun mimarı bulabilir, yapı maliyetlerini hesaplayabilir, tasarım örneklerinden faydalanabilir, firma ve ürün kataloglarına erişebilirler.
    Mimarımı-Bul-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Mimarımı Bul | Katılımcı
    Mimarlık Robotu, bir projenin bütün değişkenlerini ve niteliklerini otomatik olarak analiz eder ve söz konusu projeye en uygun olan mimarlık ofislerini anında listeler. Aramıza katılarak, önerilen mimarlık firmaları arasında yer alabilirsiniz. Mimarlık Ofisleri Galerisinde yayınlanan firmalar, sahip oldukları özellikler doğrultusunda, mimarını arayan ihtiyaç sahiplerine de otomatik olarak önerilmeye başlar. Mimarlık Robotu, mimarlık ve iç mimarlık ofislerinin internet ortamındaki varlığını güçlendirmeyi hedefler.
    Mimarımı-Bul-Kullanıcı
    Mimarlık Robotu - Mimarımı Bul | Kullanıcı
    Her mimari projenin şartları, gereksinimleri ve ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Mimarlık Robotunun mimarımı bul bölümünü kullanarak, projenizin niteliğine en uygun mimarlık ve iç mimarlık firmalarını kolayca belirleyebilirsiniz. Mimarlık Robotu, proje ve uygulama hizmeti veren mimarlık ofislerinden topladığı bütün verileri, hizmet beklentinizin içeriği ile karşılaştırır ve size alternatifli firma önerileri sunar. Doğru işe yanlış ekiple başlamamak adına önerilen mimarlık ofisleri yakından inceleyebilirsiniz.
    Gazbeton-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Gazbeton Duvar Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, gazbeton duvar örüm maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Gazbeton duvar maliyeti hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Örülecek toplam alanı, blok adetlerini, toplam malzeme ve işçilik maliyetlerinizi hesaplar.
    Parke-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Parke Kaplama Maliyet Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, parke kaplama maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Parke kaplama maliyeti hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Parke kaplanacak alanı, tahmini fire miktarı, gerekli parke ve süpürgelik metrajlarını hesaplar.
    iç-Mekan-Boya-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - İç Mekan Boya Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, iç mekan boya maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. İç mekan boya maliyetleri hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Toplam duvar ve tavan metrajı, astar ve boya miktarı, toplam malzeme ve işçilik bedellerini hesaplar.
    Mutfak-Dolabı-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Mutfak Dolabı İmalat Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, mutfak dolabı imalat maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Mutfak dolabı imalatı maliyet hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracımız, seçtiğiniz özellikler doğrultusunda güncel fiyat hesaplaması yapar.
    Dolap-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Dolap İmalatı Maliyet Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, dolap imalatı maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Dolap imalatı maliyet hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracımız, seçtiğiniz özellikler doğrultusunda güncel fiyat hesaplaması yapar.
    Alçıpan-Kaplama-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Alçıpan Kaplama Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, duvar ve tavan alçıpan kaplama maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Alçıpan kaplama maliyeti hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracımız, tavan, duvar ve ışıklık imalatlarınızın güncel fiyatını hesaplar.
    Seramik-Kaplama-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Seramik Kaplama Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, zemin ve duvar seramik kaplama maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Seramik kaplama maliyeti hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracı, malzeme metrajı, derz ve yapıştırıcı miktarları ve güncel işçilik bedelini hesaplar.
    Tesviye-Sap-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Şap Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, şap maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Tesviye şapı maliyeti hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracı, gerekli kum, su ve çimento miktarları, toplam malzeme ve işçilik maliyetlerini hesaplar.
    Tuğla-Duvar-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Tuğla Duvar Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, tuğla duvar örüm maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Tuğla duvar maliyeti hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracı, kullanılacak tuğla adeti, gerekli harc miktarı, toplam malzeme ve işçilik maliyetlerini hesaplar.
    Yalıtım-Mantolama-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Dış Cephe Yalıtım Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, dış cephe yalıtım maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Dış cephe yalıtım maliyeti hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracı, gerekli yalıtım malzemelerinin miktarını ve yaklaşık işçilik bedelini hesaplar.
    Dış-Cephe-Boya-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - Dış Cephe Boya Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, dış cephe boya maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Dış cephe boya maliyetleri hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracı, kullanılacak astar ve boya malzemelerinin miktarını ve güncel işçilik maliyetini hesaplar.
    PVC-Dograma-Maliyeti
    Mimarlık Robotu - PVC Doğrama Maliyeti Hesabı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, PVC doğrama ve panjur maliyetlerinizin yaklaşık bedellerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesaplama aracı, ihtiyacınız olacak malzeme türü ve miktarlarını anında belirler. Pencere ve panjur maliyetleri hesap tablosu, 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Hesaplama aracı, güncel malzeme birim fiyatlarına göre yaklaşık maliyet hesabı yapar.
    Mimari-Proje-Bedeli
    Mimarlık Robotu - Mimari Proje Bedeli Hesaplama | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, mimari proje hizmetinin yaklaşık bedelini kolayca hesaplayabilirsiniz. Proje bedeli hesaplama modülleri, seçilen kriterler doğrultusunda azami ve asgari bedelleri belirlemek üzere iki farklı hesaplama yapar. Birincisi mimar ve mühendisler odasının en az bedel olarak adlandırdığı, minimum tutarın hesaplanmasıdır. İkinci hesaplama, güncel mimari proje fiyatları hakkında fikir edinmeye yarar.
    İç-Mimarlık-Proje-Bedeli
    Mimarlık Robotu - İç Mimarlık Proje Bedeli Hesaplama | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, iç mimarlık proje hizmetinin yaklaşık bedelini kolayca hesaplayabilirsiniz. Proje bedeli hesaplama modülleri, seçilen kriterler doğrultusunda azami ve asgari bedelleri belirlemek üzere iki farklı hesaplama yapar. Birincisi mimarlar odasının en az bedel olarak adlandırdığı, minimum tutarın hesaplanmasıdır. İkinci hesaplama, güncel iç mimarlık proje fiyatları hakkında fikir edinmeye yarar.
    Statik-Proje-Bedeli
    Mimarlık Robotu - Statik Proje Bedeli Hesaplama | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun maliyet hesaplama bölümünü kullanarak, statik proje hizmetinin yaklaşık bedelini kolayca hesaplayabilirsiniz. Proje bedeli hesaplama modülleri, seçilen kriterler doğrultusunda azami ve asgari bedelleri belirlemek üzere iki farklı hesaplama yapar. Birincisi mimar ve mühendisler odasının en az bedel olarak adlandırdığı, minimum tutarın hesaplanmasıdır. İkinci hesaplama, güncel statik proje fiyatları hakkında fikir edinmeye yarar.
    Tasarım-Duvarı-Kullanıcı
    Mimarlık Robotu - Tasarım Duvarı | Kullanıcı
    Tasarımcı olan veya olmayan herkesin, başarılı örneklerden ilham alarak ufkunu genişletmeye ihtiyacı vardır. Mimarlık Robotunun tasarım duvarı bölümünü kullanarak, projeleriniz için kolayca yeni fikirler edinebilirsiniz. Farklı tasarım örnekleri inceledikçe, mekanlara bakış açımız değişir. Tasarladığımız veya kendi yaşadığımız alanlar için ne istediğimize çok daha kolay karar veririz. Mimarlık Robotu sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Sosyal-Forum-Kullanıcı
    Mimarlık Robotu - Sosyal Forum | Kullanıcı
    Mimarlık, mimarın tek başına yapabileceği bir meslek değildir. Pek çok disiplin ve iş kolunun buluştuğu tam bir ekip işidir. Mimarlık Robotunun sosyal forum bölümü, yapı çatısı altındaki farklı disiplinleri biraraya getiren bir sosyal ağdır. Yapı sektörü profesyonellerinin daha geniş ve güvenilir bir iş çevresi oluşturmalarını kolaylaştırır. Sosyal Forum bölümünde bir üye hesabı oluşturan kullanıcılarımız, en güncel mimari yarışma, sergi, konferans ve mesleki buluşmaları takip edebilmektedir.
    Mimarlık-Ofisleri-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Mimarlık Ofisleri | Katılımcı
    Mimarlık Robotu, mimarlık firmalarının internet ortamındaki varlığını güçlendirerek, marka bilinirliğini arttırmayı, ihtiyaç sahipleri ile daha kolay ve hedef odaklı bir biçimde buluşturmayı amaçlar. Mimarlık ofisleri galerisinde, bir firma bünyesinde faliyet gösteren ve proje üretebilen mimarlık ve iç mimarlık ofisleri yer alır. Listelenen mimarlık firmaları, sahip oldukları özellikler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerine önerilmeye başlar. Alanında uzmanlaşmış, bütün mimarlık firmalarını aramızda görmek isteriz.
    Mimarlık-Ofisleri-Kullanıcı
    Mimarlık Robotu - Mimarlık Ofisleri | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun mimarlık ofisleri galerisinde, bir firma bünyesinde faliyet gösteren ve proje üretebilen mimarlık ve iç mimarlık ofisleri yer alır. Listelenen mimarlık firmaları üstlendikleri işin tasarım, projelendirme ve uygulama aşamalarını yönetirler. Galeri bölümleri, ihtiyaç sahiplerinin aradıkları belirli bir hizmete veya ürüne daha kolay erişmelerine yarar.İlgilendiğiniz firmanın üzerine tıklayarak, firmanın genel bilgilerine, konumuna, iletişim bilgilerine ve örnek çalışmalarını inceleyebilirsiniz.
    Anahtar-Teslim-Hizmetler-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Anahtar Teslim Hizmetler | Katılımcı
    Anahtar teslim hizmetler galerisinde, tek kalem bir işi baştan sona kendi bünyesinde çözebilen yapı sektörü firmaları yer alır. Listelenen firmalar üstlendikleri işin üretim, montaj, uygulama, tedarik ve teslimat aşamalarını yüklenir ve yönetirler. Galerilerimizde yer almak, hizmet ve ürünlerini daha geniş kitlelere duyurmayı hedefleyen yapı sektörü firmaları için, etkili ve uygun bütçeli bir yöntem olarak benimsenmiştir. Alanında uzmanlaşmış, bütün yapı sektörü firmalarını aramızda görmek isteriz.
    Anahtar-Teslim-Hizmetler-Kullanıcı
    Mimarlık Robotu - Anahtar Teslim Hizmetler | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun anahtar teslim hizmetler galerisinde tek kalem bir işi baştan sona kendi bünyesinde çözebilen yapı sektörü firmaları yer alır. Listelenen firmalar üstlendikleri işin üretim, montaj, uygulama, tedarik ve teslimat aşamalarını yüklenir ve yönetirler. Galeri bölümleri, ihtiyaç sahiplerinin aradıkları belirli bir hizmete veya ürüne daha kolay erişmelerine yarar. İlgilendiğiniz firmanın üzerine tıklayarak, firmanın genel bilgilerine, konumuna, iletişim bilgilerine ve örnek çalışmalarını inceleyebilirsiniz.
    Uzman-Firmalar-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Uzman Firmalar | Katılımcı
    Mimarlık Robotunun uzman firmalar galerisinde teknik bir konuda uzmanlaşmış ve proje gruplarında mimarlar ile birlikte çalışmaya alışık olan firmalar yer alır. Galeriyi mimarlar ve yapı sektörü firmaları kadar belirli bir ihtiyacını karşılamak isteyen herkes kullanabilmektedir. Galerilerimizde yer almak, hizmet ve ürünlerini daha geniş kitlelere duyurmayı hedefleyen yapı sektörü firmaları için, etkili ve uygun bütçeli bir yöntem olarak benimsenmiştir. Alanında uzmanlaşmış, bütün yapı sektörü firmalarını aramızda görmek isteriz.
    Uzman-Firmalar-Kullanıcı
    Mimarlık Robotu - Uzman Firmalar | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun uzman firmalar galerisinde teknik bir konuda uzmanlaşmış ve proje gruplarında mimarlar ile birlikte çalışmaya alışık olan firmalar yer alır. Galeri bölümleri, ihtiyaç sahiplerinin aradıkları belirli bir hizmete veya ürüne daha kolay erişmelerine yarar. İlgilendiğiniz firmanın üzerine tıklayarak, firmanın genel bilgilerine, konumuna, iletişim bilgilerine ve örnek çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Mimarlık Robotu sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Kullanımı ücretsiz ve kolaydır.
    Serbest-Çalışanlar-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Serbest Çalışanlar | Katılımcı
    Serbest Çalışanlar galerisinde bir firma bünyesinde faliyet göstermeyen, projelere dışarıdan destek verebilen ve belirli bir alanda uzmanlaşmış kişiler yer alır. Yeteneklerini daha geniş kitlelere duyurmayı hedefleyen serbest çalışanlar için sesini duyurabilmek ve kolay erişilir olmak büyük önem taşır. Galeriye katılmak ücretsizdir. Yönetici onayından başarı ile geçen uzman profilleri, anında yayına alınır. Galerinin amacı proje bazında iş birliği yapmak isteyen serbest çalışanları, mimarlık ofisleri ile buluşturmaktır.
    Serbest-Çalışanlar-Kullanıcı
    Mimarlık Robotu - Serbest Çalışanlar | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun serbest çalışanlar galerisinde projelere dışarıdan destek verebilen ve belirli bir alanda uzmanlaşmış kişiler yer alır. Galerinin amacı proje bazında iş birliği yapmak isteyen serbest çalışanları, mimarlık ofisleri ile buluşturmaktır. Serbest çalışanlar ile iş birliği yapmak, mimarlık ofisleri için avantajlıdır. İş yükünün, iş gücüne denk gelmediği zamanlarda hem ekonomik hem verimli bir çözümdür. Ayrıca belirli bir alanda uzmanlık sunan kişiler projelere her zaman nitelik katar.
    Ürün-Katalogları-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Ürün Katalogları | Katılımcı
    Mimarlık Robotunun ürün katalogları galerisi adeta yıl boyu süren bir dijital fuar alanı gibidir. Galeride, yapı sektörü için ürün ve malzeme üreten, tedarik eden veya satışını üstlenen firmalar yer alır. Mimarlık Robotu, yapı sektörü için üretilen ürünlerin internet ortamındaki varlığını güçlendirerek, marka bilinirliğini arttırmayı ve ihtiyaç sahipleri ile daha hedef odaklı bir biçimde buluşturmayı amaçlar. Alanında uzmanlaşmış, bütün yapı sektörü firmalarını aramızda görmek isteriz.
    Ürün-Katalogları-Kullanıcı
    Mimarlık Robotu - Ürün Katalogları | Kullanıcı
    Ürün Katalogları galerisinde yapı sektörü için ürün ve malzeme üreten, tedarik eden veya satışını üstlenen firmalar yer alır. Katalog içeriklerinde malzeme çeşitleri, ürün özellikleri, renk ve doku seçenekleri, fiyat listeleri yer almaktadır. İlgilendiğimiz ürünün üzerine tıklayarak, tedarikçi firmanın genel bilgilerine, konumuna, iletişim bilgilerine ve kataloglarına erişebiliyoruz. Dijital ortamda olmanın avantajı, kataloglar asla kaybolmuyor, yırtılmıyor ve hep en güncel halleri ile yayında kalıyorlar.
    Reklam-Tanıtım-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Reklam ve Tanıtımlar | Katılımcı
    Mimarlık Robotu her ay ortalama 100 Bin tekil kullanıcıyı ağırlamaktadır. Platform, yapı sektörü ile işi olan herkese hitap eder. Reklam ve Tanıtım araçlarımızı kullanan yapı sektörü firmaları, hizmet ve ürünlerini daha geniş kitlelere duyurabilmektedir. Tanıtım araçlarımız amaca yönelik bir biçimde tasarlanmıştır ve üç ana kategoride gruplandırılır; Göz önünde olmak için: Reklam ve sponsorluk, Gündemde kalmak için: İçerik tanıtımları ve Bulunur olmak için: Galerilere katılım çözümleri sunarız.
    İçerik-Tanıtımı-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - İçerik Tanıtımları | Katılımcı
    Mimarlık Robotu gündemde kalmayı tercih eden yapı firmalarına hedef odaklı tanıtım araçları sunar. Düzenli olarak kullanabileceğiniz dört adet içerik tanıtımı formatımız vardır: Söyleşi, Haber, Mailing ve Sosyal Medya tanıtımları. Kurumsal iletişim ekibimiz, tanıtımlar ile ilgili firmalara yol gösterip, destek vermektedir. Tanıtımlarınız ile ilgili ekibimizden yardım almak için, [email protected] adresine bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Yapı sektörüne katkılarınızı daha geniş çevrelere duyurabilirsiniz.
    Söyleşi-Tanıtımı-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Söyleşi Tanıtımı | Katılımcı
    Mimarlık Robotu firma, ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen yapı firmalarına, son derece etkili tanıtım araçları sunar. İçerik tanıtımları arasında yer alan Söyleşi formatı, yapı sektörü profesyonelleri ile elektronik ortamda röportaj yapmamızı sağlar. Standart söyleşi formlarının soruları, seçilen konuya göre, otomatik olarak ekranınıza yansımaktadır. Farklı konular seçerek, her seferinde farklı e-söyleşiler gerçekleştirebilirsiniz. Yapı sektörüne katkılarınızı daha geniş çevrelere duyurabilirsiniz.
    Haber-Tanıtımı-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Haber Tanıtımı | Katılımcı
    Mimarlık Robotu, firma, ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen yapı firmalarına, hedef odaklı tanıtım araçları sunar. İçerik tanıtımları arasında yer alan E-Haber seçeneğini kullanarak, firma haberlerinizi kendiniz yayınlayabilirsiniz. Haberleriniz, hem haber ve forum platformumuzda yayınlanır, hem de Facebook, Linkedin, Instagram ve Pinterest sosyal medya hesaplarımız üzerinden 35.000+ takipçimizle paylaşılır. Yapı sektörüne katkılarınızı çok daha geniş çevrelere duyurabilirsiniz.
    Mailing-Tanıtımı-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Mailing Tanıtımı | Katılımcı
    Mimarlık Robotu yapı firmalarına, amaca yönelik tanıtım araçları sunar. İçerik tanıtımları arasında yer alan E-Bülten Tanıtımını kullanarak, firmanızın sunduğu hizmet, ürün ve yenilikleri hedef odaklı bir biçimde duyurabilirsiniz. Mailing gönderilerimiz, yapı sektöründe faaliyet gösteren, 40.000’in üzerindeki bülten abonemize ulaşmaktadır. Tanıtım sonuçlarınızı, tıklanma, izlenme oranlarınızı düzenli olarak takip edebileceğiniz ve aldığınız verimi ölçümleyebileceğiniz bir raporlama panelimiz vardır.
    Sosyal-Paylaşım-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Sosyal Paylaşım | Katılımcı
    Mimarlık Robotu firma, ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen yapı firmalarına, farklı tanıtım araçları sunar. İçerik tanıtımları arasında yer alan, Sosyal Paylaşım seçeneğini kullanarak, dilediğiniz aralıklarla firma tanıtımlarınızı kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Firma, ürün, hizmet veya güncel projelerinizin sosyal medya hesaplarımız üzerinden, toplam 35.000’in üzerindeki takipçimize ulaşmaktadır. Yapı sektörüne katkılarınızı çok daha geniş çevrelere duyurabilirsiniz.
    Reklam-Sponsorluk-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Reklam ve Sponsorluk | Katılımcı
    Mimarlık Robotu, yapı sektörü firmalarına özel reklam ve sponsorluk alanları sunar. Katılımcı firmalar, reklam tanıtımlarının sonuçlarını ölçümleme raporlarımız üzerinden diledikleri zaman takip edebilmektedir. Ana Sponsorluk, Özel Sponsorluk ve Standart sponsorluk alanları, en prestijli ve kıymetli bölümlerde yer alır. Bu alanların izlenme ve görünürlük oranları yüksektir. Reklam ve tanıtım bölümünü düzenli olarak kullanan yapı firmaları, geniş bir kullanıcı kitlesine erişerek, hedef odaklı tanıtımlar yaparlar.
    Yapı-Firması-Galerileri-Katılımcı
    Mimarlık Robotu - Yapı Sektörü Galerileri | Katılımcı
    Ürün veya hizmetlerini tanıtmak isteyen yapı sektörü firmalarının katılabileceği beş adet Galeri formatımız vardır: Mimarlık Ofisleri, Yapı Firmaları, Ürün Katalogları, Uzman Firmalar ve Serbest Çalışanlar. Galerilerimizde yer alan kişi ve firmalar, dijital ortamda daha görünür hale gelir ve her gün arama yapan yüzlerce ihtiyaç sahibi ile kolayca buluşur. Mimarlık Robotunun amacı yapı sektörüne hizmet veren firmaların internet ortamındaki varlığını güçlendirmek ve yeni potansiyel müşterilere ulaşabilmelerini sağlamaktır.
    Kullanım-Trafik-Verileri
    Mimarlık Robotu - Kullanım ve Trafik Verileri | Katılımcı
    Mimarlık Robotunu bir ayda ortalama 100 bin tekil kullanıcı ziyaret etmektedir. Kullanım ve trafik verilerimiz bütün ziyaretçilerimizin erişimine açıktır, her sabah yenilenir ve sürekli güncel tutulur. Sayfa görüntüleme, tekil kullanıcı, bölüm görüntüleme yüzdeleri, konumlar, trafik kanalları, cihaz türleri, yaş ortalama verileri, cinsiyet oranları ve takipçi miktarlarının güncel durumu, ziyaretçilerimizin bilgisine sunulmaktadır. Mimarlık Robotu, Türkiyenin en çok ziyaretçi alan ilk 5000 sitesi arasındadır.
    Yapı-Sektörü-Haberleri
    Mimarlık Robotu - Güncel Yapı Sektörü Haberleri | Kullanıcı
    Mimarlık Robotunun Haber ve Forum bölümünü ziyaret ederek, güncel yapı sektörü haberlerini, etkinlik ve yarışmaları düzenli olarak takip edebilirsiniz. Editörlerimiz haber özetleri, bilgilendirici içerikler ve özel söyleşiler yayınlar. Yayına giren bütün içerikler, sosyal hesaplarımız üzerinden bütün takipçilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Sosyal medya üzerinden hesaplarımızı takibe alın. Habersiz kalmayın.
    E-Bülten-Düzenleme-Aracı
    Mimarlık Robotu - E-Bülten Düzenleme Aracı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotuna katılımları ile renk katan kullanıcılarımız için, hayatı kolaylaştıran faydalı araçlar sunarız. E-Bülten Düzenleme aracımızı kullanarak, mailing gönderilerinizin tasarımını kolayca kendiniz şekillendirebilirsiniz. Mimarlık Robotunu kullanmak hem ücretsiz, hem de çok kolaydır. Platform kullanıcılarımızın katılımıyla şekillenir ve sürekli gelişir.
    Görsel-Düzenleme-Aracı
    Mimarlık Robotu - Görsel Düzenleme Aracı | Kullanıcı
    Mimarlık Robotuna katılımları ile renk katan kullanıcılarımız için, hayatı kolaylaştıran faydalı araçlar sunarız. Görsel Düzenleme aracımızı kullanarak, platforma yüklemek istediğiniz bütün görselleri kolayca tasarlayabilirsiniz. Mimarlık Robotunu kullanmak hem ücretsiz, hem de çok kolaydır. Platform kullanıcılarımızın katılımıyla şekillenir ve sürekli gelişir.
    Fikrini-Paylaş
    Mimarlık Robotu - Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın | Kullanıcı
    Mimarlık Robotu, katılımcıların katkısı ve paylaşımları ile kendi kendine şekillenen interaktif bir yapı platformudur. Fikir Ver bölümünü kullanarak, aklınıza gelen bütün fikir ve önerileri bizimle paylaşabilirsiniz. Mimarlık Robotu herkesin katılımıyla şekillenir ve sürekli gelişir. Siz de katkıda bulunun, çorbada bir miktar tuzunuz olsun.