cloudfront
S.S.S.

KULLANICILARIMIZ TARAFINDAN

Sıkça Sorulan Sorular

  • Mimarobot yeni nesil bir mimarlık platformudur. Diğer mecraların aksine Mimarlık Robotu sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Cep telefonu ve tabletler için uygulamaları da olan tam donanımlı bir çözüm aracı olarak tasarlanmıştır. İçinde pek çok farklı fonksiyonu barındırdığından modüler ve hedef odaklı bir yapısı vardır. Pasif okuma yapan kullanıcılardan çok etkin katılımcıları ağırlar. Mimarobot ziyaretçilerinin katılımı ve paylaşımları ile kendi kendine şekillenen interaktif bir sistemdir.

  • Mimarobot'a bilgisayarınızdan, tabletinizden veya mobil uygulamalarımız aracılığı ile cep telefonunuzdan kolayca erişebilirsiniz. Mobil cihazlara özel tasarlanmış Mimarobot uygulamasını Apple App Store, Android Google Play veya Windows Microsoft Store platformlarından ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bilgisayarınızdan sisteme ulaşmak için tarayıcınızın adres kısmına mimarobot.com yazmanız yeterlidir.

  • Hayır. Kullanıcılar için üye olma şartı yoktur. Mimarlık robotunu üye olan veya olmayan herkes kullanabilir. Mimarobot'un bazı bölümlerinde 'katılımcı' olarak yer almak isteyenler ise önce ücretsiz hesap açarak üye kaydı yapmalıdır. Kayıt yapan katılımcı üyeler Mimarobot'un gelişmiş özelliklerinden faydalanmaya başlayabilir.

  • Mimarobot.Com yapı sektöründe faliyet gösteren firma ve meslek mensuplarının olduğu kadar mimarlık hizmetine ihtiyaç duyanların da kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Sistemin kullanıcı yelpazesi son derece geniş olduğundan her ziyaretçi kendi aradığını önce kendisi tanımlamalıdır. Bu işlemi gerçekleştirmenin en kolay yolu mimarlık robotu hakkında sayfasını ziyaret etmek olabilir. Veya ana sayfadan ilgi duyulan bölümler keşfedilerek de tespit edilebilir.

  • Mimarobot'un modüler sistemi ve her bir modülün kendi iç dinamikleri nedeniyle ziyaretçilerimiz ilgilendikleri bölüme ilişkin detaylı bilgiye, menü kısımlarındaki 'açıklama' sekmesine tıklayarak ulaşabilirler. Üye kaydı oluşturmaya karar veren katılımcılar, bulundukları bölüme dair site kuralları ve üyelik sözleşmesine kayıt veya listeleme aşamalarında erişebilmektedirler. Bölümler hakkında daha özet bir bilgi edinmek isteyenler ise mimarlık robotu hakkında sayfasını ziyaret edebilir.

  • Mimarlık Robotunun kullanımı tamamen ücretsiz ve son derece kolaydır. Kullanıcılar üye olmadan da sistemden faydalanabilir. Ancak yorum yapmak, puan verebilmek ve kullanıcı paneli özelliklerinden faydalanmak için önce siteye üye olmaları gerekmektedir. Mimarobot'un katılımcı üyeleri ise siteye önce ücretsiz kayıt yapmalıdır. Ücretli galerilerde yer almak, duyuru ve ilan yayınlamak için sunulan tarifeler arasından kendilerine en uygun olanı seçebilirler.

  • Mimarlık Robotunun destek merkezine dilediğiniz zaman ulaşabilir ve aklınıza takılan bütün soruları deneyimli ekibimize sorabilirsiniz. Destek merkezimiz 7gün/24saat hizmet vermekte ve sorularınızı en kısa süre içerisinde yanıtlamaya azami özen göstermektedir. Verilen desteğin kalitesi sürekli olarak denetlenmektedir. Mimarobot'un telefon ile destek servisi bulunmamaktadır. Daha kusursuz bir destek hizmeti vermek için sizlerle yazılı olarak iletişim kurmayı tercih etmekteyiz. Ne de olsa söz uçar, yazı kalır :)

  • Mimarobot her zaman kullanıcılarının katılım ve değerlendirmeleri doğrultusunda şekillenmekte ve kendini geliştirmektedir. Yönetime ulaşan bütün yeni fikir ve görüşler dikkate alınır. Yapılan araştırmalar sonucu verilen kararlar yazılım bölümü tarafınca hayata geçirilir ve yeni bölümler yayına girer. Bu konuda bütün ekiplerimiz çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmektedir ve her zaman sürdürmeye de devam edeceklerdir. Siz de fikirlerinizi bizimle hemen paylaşabilirsiniz.

  • Mimarobot.Com'un sosyal medya hesaplarını takip ederek bütün yenilik ve güncel konulardan haberdar olabilirsiniz. Mimarobot'un Facebook, Pinterest, Instagram, Linkedin ve Youtube hesapları bulunmaktadır. Ekranın sağ tarafındaki 'Haberdar Olun' etiketine tıklayarak bültenimize abone olabilirsiniz. Ayrıca sektördeki en yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizin Haber ve Forumlar bölümünü de takip etmenizi öneririz.


Haberdar Olun