cloudfront

MİMARLIK ROBOTUNU

Kimler Kullanır ?

Doğru Mimarı Arayanlar

En iyi mimar diye birşey yoktur. Her işin türüne, bütçesine veya tarzına en uygun olan mimar, o iş için "en doğru mimardır". Mimarlık robotu içinde bulunduğunuz şartlar ve projenizin koşullarını sadece iki adımda analiz eder. Veritabanından sizin durumunuza en uygun mimarları belirleyip, hedef odaklı önerilerde bulunur ve rehberlik eder.

Tam bana göre!
Tasarım Severler

Tasarım meraklılarına her konuda esin kaynağı olacak, en başarılı mimarlık ve tasarım örneklerini bu özel galeride bulabilirsiniz. Beğendiklerinizi sosyal medyadan çevrenizdekiler ile paylaşabilir, dilediğiniz kelimeye göre arama yapabilirsiniz. Tasarımcı mimarlar kendi uygulanmış eserlerini de galeriye yükleyebilir, beğeni ve paylaşıma açabilirler.

Tam bana göre!
Mimarlık Ofisleri

Mimarlık ofisleri galerisinde listelenen bütün mimarlık büroları, aynı zamanda mimarlık robotu tarafından mimar arayanlara da önerilmeye başlar. Böylece ofisler reklama ihtiyaç duymadan müşteri portföylerini genişletmiş olur. Mimarlık ofisleri kolayca sektörel firmalar ile bağlantıya geçebilir, kaliteli çalışanlar ve yeni iş ortakları edinebilirler.

Tam bana göre!
Serbest Çalışanlar

Serbest çalışmayı tercih eden pek çok mimar ve tasarımcı var. Serbest çalışanlar galerisi bu yetenekli kişilerin daha geniş bir müşteri çevresi ve iş sürekliliğini yakalayabilmeleri için düzenlenmiştir. Mimarlık ve yapı sektörü firmaları için serbest çalışanlar ile iş birliği yapmak, iş yükünün iş gücüne denk gelmediği zamanlarda hem ekonomik hem de verimli bir çözüm olarak benimsenmiştir.

Tam bana göre!
İlan Takip Edenler

Bütün illerden mimarlık ve yapı sektörü firmalarının güncel ilan ve duyurularını takip etmek için, ilan ve duyurular bölümüne üye olabilirsiniz. Yapı sektöründe faliyet gösteren firmalar, bu bölümden hedef odaklı bir biçimde ilan yayınlayabilmektedir. Üye firmalar, indirim kuponu fırsatlarından faydalanabilir ve ihtiyaç duydukları nitelikteki iş gücüne kolayca ulaşmanın keyfini yaşarlar.

Tam bana göre!
Çevresini Genişletenler

Yapı sektöründe hizmet veren veya öğrenim gören renkli üyelerimizin bütün paylaşımlarına artık kolayca ulaşabilirsiniz. Meslek gruplarına forum kısmından soru yöneltince, cevabı direkt olarak işin uzmanından alırsınız. Sosyal forum platformuna üye olun, iş çevreniz genişlesin. Yenilikler, yarışmalar, konferanslar, sergiler ve diğer bütün güncel etkinliklerden sizin de anında haberiniz olsun.

Tam bana göre!
Sektör Profesyonelleri

Mimarlar çalışmalarında pek çok farklı disiplin ile bir araya gelmek zorundadır. Çünkü bu bir ekip işidir. Mimarobot'un amacı aynı sektörde çalışan ama farklı alanlarda uzmanlaşmış profesyonelleri çatısı altında buluşturarak, aralarındaki iş birliği ve paylaşımları arttırmaktır. Yapı sektöründe faliyet gösteren bütün firmalar profesyonel destek bölümüne katılabilir.

Tam bana göre!
Hızlı Hizmet Arayanlar

Anahtar teslim işler bölümünde, tek kalem bir işi baştan sona kendi bünyesinde çözebilen firmalar yer alır. Galeriyi mimarlar ve yapı sektörü firmaları kadar, belirli bir ihtiyacını karşılamak isteyen herkes kullanabilir. Bir hizmeti işin uzmanından almak isteyenler, konumlarına en yakın uzman firmalara mobil cihazlarından tek bir tuş ile ulaşmaktadırlar.

Tam bana göre!
Malzemede Çeşit Sevenler

Kataloglar bölümü yıl boyu süren bir fuar alanı gibidir. Tedarikçi firmalar güncel ürün ve malzeme çeşitlerini duyurur. Ziyaretçilerimiz yeni çıkan ürünlerden hızlıca haberdar olur. Diledikleri kategorideki ürünleri karşılaştırabilir, tedarikçi firmalar ile iletişime geçebilir veya beğendikleri katalogları sosyal medyadan paylaşabilirler.

Tam bana göre!

Peki, mimarlık robotu nedir ?

Mimarobot gelişmiş ve çok yönlü bir veritabanı sistemidir. Sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Mimarlık ile işi olan, bilgi almak isteyen veya belirli bir ihtiyacını gidermenin peşinde olan herkese açık ve tam interaktif bir platformudur. Veri analizi yapabilen robotu sayesinde, doğru mimarı bulmak isteyen birey ve firmalara rehberlik eder. Mimarobot'a üye olmak ücretsizdir. Sistem üyelerini sürekli olarak güncel konulardan haberdar eder, forum ve iletişim altyapılarından faydalandırır, sektör profesyonellerini bir araya getirir ve yıl boyunca çeşitli fırsatlar sunar.


Keşfetmek istiyorum