cloudfront
HAKKINDA

MİMARLIK ROBOTUNU

Kimler Kullanır ?

Doğru Mimarı Arayanlar

En iyi mimar diye birşey yoktur. Her işin türüne, bütçesine veya tarzına en uygun olan mimar o iş için "en doğru mimardır". Mimarlık robotu içinde bulunduğunuz şartlar ve projenizin koşullarını sadece iki adımda analiz eder. Veritabanından sizin durumunuza en uygun mimarları belirleyip, hedef odaklı önerilerde bulunur ve rehberlik eder.

Tam bana göre!
Tasarımdan Esinlenenler

Tasarım meraklılarına her konuda esin kaynağı olacak, en başarılı mimarlık ve tasarım örneklerini bu özel galeride bulabilirsiniz. Beğendiklerinizi sosyal medyadan paylaşabilir, dilediğiniz kelimeye göre arama yapabilirsiniz. Tasarımcı mimarlar kendi uygulanmış eserlerini de galeriye yükleyebilir, beğeni ve paylaşıma açabilirler.

Tam bana göre!
Maliyet Hesaplayanlar

Mimarlık robotunun maliyet hesap makinesi yapı işlerinin proje, uygulama ve üretim alanlarındaki iş kalemleri için bütçe öngörüsü yapmanızı sağlar. Hesap makinesi 2023 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Gerekli malzeme miktarlarını, malzemelerin maliyetini ve azami işçilik bedellerini hesaplar.

Tam bana göre!
Serbest Çalışan Kişiler

Serbest çalışmayı tercih eden mimar ve tasarımcılar bu galeride yer alarak daha geniş bir müşteri çevresi ve iş sürekliliğini yakalayabilir. Mimarlık ve yapı sektörü firmaları için bir konuda uzmanlaşmış kişilerle iş birliği yapmak, iş yükünün iş gücüne denk gelmediği zamanlarda hem ekonomik hem de verimli bir çözüm olarak benimsenmiştir.

Tam bana göre!
Mimarlık ve Proje Ofisleri

Mimarlık ofisleri galerisinde listelenen bütün mimarlık büroları, aynı zamanda mimarlık robotu tarafından mimar arayanlara da önerilmeye başlar. Böylece ofisler reklama ihtiyaç duymadan müşteri portföylerini genişletmiş olur. Mimarlık ofisleri kolayca sektörel firmalar ile bağlantıya geçebilir, kaliteli çalışanlar ve yeni iş ortakları edinebilirler.

Tam bana göre!
Sektörü Takip Edenler

Yapı sektörü haberleri, güncel duyurular, söyleşi yayınları, yenilikler, firma bildirileri, inovatif ürün tasarımları, yarışmalar, konferanslar, sergiler ve gündemdeki bütün etkinlikleri kolayca takip edebilirsiniz. Mimarlık, tasarım ve inşaat sektörü ile ilgili hem Türkiye, hem de Dünya'daki en güncel haber ve forum alanlarına dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tam bana göre!
Firma ve Ürün Tanıtanlar

Bir ayda 300.000’in üzerinde tekil kullanıcıyı ağırlayan Mimarlık Robotu, bütün yapı sektörü firmalarına çeşitli tanıtım yöntemleri sunar. Hizmet ve ürünlerini daha geniş çevrelere duyurmak isteyen firmaların internet ortamındaki varlıklarını güçlendirir, marka bilinirliğini arttırır ve ihtiyaç sahipleri ile daha hedef odaklı bir biçimde buluşturur.

Tam bana göre!
Dijital Etkinlik Sevenler

Pandeminin hayatımıza girmesi ile beraber yaşamlarımızda değişiklikler olduğu gibi, yapı sektöründeki alışkanlıklar da baştan tanımlandı. Önceleri bir araya gelerek yapılan bütün mesleki paylaşım aktiviteleri artık internet ortamında gerçekleşiyor. Mimarlık Robotu olarak yapı sektörüne katkı sağlayan her türlü dijital projeye destek verebilmekteyiz.

Tam bana göre!
Bize Katkıda Bulunanlar

Mimarlık robotu kullanıcı, ziyaretçi veya katılımcıların katkısı ve paylaşımları ile kendi kendine şekillenen interaktif bir sistemdir. Yönetime ulaşan bütün yeni fikir ve görüşler dikkate alınır. Yapılan değerlendirmeler sonucu verilen kararlar yazılım bölümü tarafınca hayata geçirilir ve yeni bölümler yayına girer. Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Tam bana göre!

Peki, mimarlık robotu nedir ?

Mimarobot gelişmiş ve çok yönlü bir veritabanı sistemidir. Sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Mimarlık ile işi olan, bilgi almak isteyen veya belirli bir ihtiyacını gidermenin peşinde olan herkese açık, tam interaktif bir platformudur. Veri analizi yapabilen yazılımı sayesinde, doğru mimarı bulmak isteyen birey ve firmalara rehberlik eder. Böylece kullanıcılarımız yaptırtacakları işin niteliğine göre projelerine en uygun mimarı bulabilir, yaklaşık yapı maliyetlerini hesaplayabilir, tasarım örneklerinden faydalanabilir, yapı profesyonelleri ile tanışabilir veya anahtar teslim iş yapan firmalara ve ürün kataloglarına kolayca ulaşabilirler. Mimarlık robotu aynı zamanda meslek profesyonellerinin birbirleriyle sürekli olarak iletişim içinde olmalarını ve firmaların kendi müşteri kitlelerine daha kolay ulaşabilmelerini amaçlar. Sisteme hem bilgisayar ortamından hem de mobil cihazlardan (Ios ve Android) erişmek mümkündür. Mimarobot'a üye olmak ücretsizdir. Sistem üyelerini sürekli olarak güncel konulardan haberdar eder, forum ve iletişim altyapılarından faydalandırır, sektör profesyonellerini bir araya getirir ve yıl boyunca çeşitli fırsatlar sunar.


Keşfetmek istiyorum


Haberdar Olun