Mimarobot – Anahtar Teslim

Contact phone number:

Contact email:

Açıklama

GALERİNİN TANIMI

Anahtar teslim işler bölümü Mimarobot’un en ilgi gören galerileri arasındadır. Bu bölümde yapı sektöründe faaliyet gösteren ve tek kalem bir işi baştan sona kendi bünyesinde çözebilen firmalar yer alır. Mimarlar ve yapı sektörü firmaları kadar, belirli bir ihtiyacını karşılamak isteyen herkes bu galeri üzerinden arama yapabilmektedir. Bu sebeple galeride yer alan yapı sektörü firmaları, kendi iş alanlarına yönelik arama yapan ihtiyaç sahiplerine daha kolay ulaşabilir. Galeride listelenen firmalar kendi iş çevrelerinin dışındakilere de erişirler ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatını yakalamış olurlar. Galerinin bir diğer amacı yapı sektörü firmalarının internet ortamındaki varlığını ve bilinirliğini güçlendirmektir.

KİMLER KULLANIR?

Katılımcı firmalar: Tek bir iş kaleminde uzmanlaşan ve işi baştan sona kendi bünyesinde çözebilen üye firmalar, katılımcı olarak tanımlanır. Listelenen iş yerleri iletişim bilgilerini, referanslarını, uzmanlıklarını ve verdikleri hizmetleri sergilemelidir. Katılımcı üyeler firmalarını listelemeden evvel siteye kayıt yaparak üye olmalıdır. Üye firmalar ayrıca Mimarobot’un sunduğu tanıtım fırsatlarından faydalanabilmektedir.

Hizmet arayanlar: Kullanıcı olarak adlandırılırlar ve belirli bir iş için kendilerine en uygun firmayı ararlar. Genelde mimarlık ofislerinin yoğun şekilde kullandığı bu galeri üzerinden her isteyen arama yapabilmektedir. Sistem içinde çeşitli kriterlere göre filtreleme yapmak mümkündür: Konum, mesafe, uzmanlık alanı, hizmetin türü, veya kelimeye göre iş yeri taraması yapılabilir. Kullanıcılar seçtikleri firmalar ile iletişime geçebilir, hizmet aldıkları firmalara yorum yapıp, puan verebilirler. Arama yapmak için üye olma şartı yoktur. Ancak yorum yapabilmek için önce galeriye kayıt yapmak gerekir.

ÜYELERE SUNULAN

Galeri kayıtlı üyelerine çeşitli interaktif fonksiyonlar ve avantajlar sunmaktadır: Ücretsiz hesap açmak, firma profilini oluşturmak, iş yeri listelemek, vitrin özelliği, fotoğraf galerisi, video eklemek, duyurular yayınlamak ve takip etmek, yorum yapmak ve puan vermek, favori listesi oluşturmak, iş yerleri ile iletişime geçebilmek, şikayet bildirmek, diğer sosyal paylaşım sitelerinde bağlantı paylaşmak, mesaj almak ve göndermek, detaylı arama yapabilmek, yenilikleri takip edebilmek gibi pek çok özellikten faydalanmak mümkündür. Anahtar teslim işler galerisinin üyelik kurallarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ARAMIZA KATILMAK

Bu işlem son derece basittir. Firma yetkilileri üst menüdeki ‘Firma Ekle‘ butonuna tıklayarak firmalarını galerinin veritabanına ekleyebilirler. Bu aşamada iş yeri bilgilerini girer, fotoğraf-video ekleyebilir ve uzmanlık alanlarını tanımlarlar. Listeleme süresi katılımcı tarafından belirlenir. Firmalar hakkında verilen bilginin kontrolü belirli aralıklarla Mimarobot tarafından yapıldığından gerçeğe aykırı / yanıltıcı bilgi girişi yapanların kayıtları onaylanmamakta veya iptal edilmektedir. Listelenen her iş yerinin seçtiği tarife süresine göre duyuru yayınlama hakkı bulunur. Vitrin tarifesi ise firmaya galerinin en üst kısmında yer açan ve bir ay için geçerli olan opsiyonel bir seçenektir. Anahtar teslim işler galerisinin firma profili listeleme kurallarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

FİRMA SEÇİMİ YAPMAK

Anahtar teslim hizmet veren yapı sektörü firmaları ile iş birliği yapmak isteyen ziyaretçilerimiz galeriden pek çok şekilde faydalanabilmektedir. Kullanıcılarımız kendi seçecekleri kriterler doğrultusunda galeriden arama yapabilir. Çalışmalarını beğendikleri bir firmanın önceden aldığı yorum ve puanları inceleyip, daha detaylı bilgiler edinebilir.  Farklı firmalar ile iletişime geçerek iş birliği yapabilecekleri uzmanları kendileri belirleyebilirler. Mimarobot’un amacı, tek kalem bir işi baştan sona kendi bünyesinde çözebilen yapı sektörü firmalarının ihtiyaç sahipleri ile buluşmasını kolaylaştırmaktır.


SSL Secure